חזרה
אוסטיאופתיה

אוסטאופתיה היא שיטת אבחון וריפוי המתמחה בטיפול במערכת השלד והעצמות, מערכת העצבים (קרניוסאקרל) ובמערכת האיברים הפנימיים. מטפל אוסטאופת מאבחן את מקורם של הכאבים אצל המטופל בעזרת הידים בלבד וגם הטיפול באיברים הכואבים או הפגועים נעשה בידיים. אוסטיאופתיה רואה בגוף האדם מכלול שלם. שיטת הטיפול פותחה בארצות הברית על ידי הרופא ד”ר סטיל, שסבר כי פיזור משקל הגוף באופן שיוצר חוסר או עודף של לחץ על מערכות הגוף, אשר מכונה “הבעיה האוסטאופתית” הוא המקור לכאבים.


טיפול אוסטאופתי ידני מתמקד בבעיה האוסטאופתית ובחוסר האיזון שנוצר בגוף בגללה. הטיפול האוסטאופתי מאפשר לנקודה הבעייתית לחזור ולתפקד באופן רגיל בתוך מבני הגוף.

בקליניקה פרטית הפועלת במרכז אמא אדמה בהוד השרון, מטפלת אסנת שטיינברג בעזרת אוסטאופתיה, פיזיוטרפיה ושיטות ידניות שונות של שיקום מבני וטיפול בכאב. אסנת היא פיזיוטרפיסטית, בעלת תואר שני בפיזיוטרפיה ובעלת ניסיון רפואי רב בארץ ובחו”ל בשימוש באוסטאופתיה ובפיזיוטרפיה (מעל 30 שנה).


לפרטים נוספים אודות אסנת והטיפולים המשולבים שבהם היא משתמשת לטיפול בכאבים למיניהם, הקליקו –
אסנת שטיינברג – רפואה משולבת

כתבות נוספות

שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


קורס דולות לאחר לידה


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP