חזרה
אסטרולוגיה ותינוקות

פינוקי בוקר 28.5.14 – מפה אסטרולוגית לתינוקות – יחסי הורים ילדים בראי האסטרולוגיה

השבוע בפינוקי בוקר לאמהות ותינוקות,
יום רביעי 21.5.14, בשעה 11:00,
מפגש חוויתי בנושא:
מפות אסטרולוגיות של תינוקות
בהנחיית מלכה קנורוביץ – עו”ס, אסטרולוגית, אסטרו תרפיסטית. 

במהלך המפגש אסביר בקצרה מהי אסטרולוגיה ומהי אסטרו תרפיה, אעשה תרגיל “התחברות לעצמי” באמצעות קלפים טיפוליים ובעיקר – אצור לכל אחת מהמשתתפות את המפה האסטרולוגית של התינוק שלה. בהמשך אתייחס לחוזקות של כל תינוק ולחלקים שכדאי לפתח אצלו.

כל משתתפת במפגש המפות האסטרולוגיות מתבקשת להגיע כשהיא יודעת את שעת הלידה המדוייקת שלה (שעת לידה היא דבר חשוב מאד באסטרולוגיה). אם את יודעת את השעה – מצויין, אם את לא יודעת – היום זה קל ופשוט לדעת, מתקשרים למוקד של משרד הפנים 3450*, מקליקים שלוחה 5 (מענה אנושי) ובעזרת מספר זהות מקבלים את שעת הלידה שנרשמה בתעודת הלידה.

אודות המנחה: מלכה קנורוביץ – עובדת סוציאלית בהכשרתה וניסיונה, אסטרולוגית, אסטרו תרפיסטית (מטפלת באסטרו תרפיה).
עוד על המנחה ועל אסטרו תרפיה ניתן לקרוא בדף שלה באינדקס באתר אמא אדמה בקישור הזה – מלכה קנורוביץרקע כללי מתוך האתר של האסטרולוג דניאל רועה, אודות אסטרולוגיה:

אסטרולוגיה הינה כלי רב עוצמה המאפשר הבנת החיים בכל תחום אפשרי ברמה האישית והקולקטיבית והיא מתאימה לכל אדם. מפה אסטרולוגית משמשת כמאגר מידע אינסופי ודינאמי המאפשרת לייעץ, לכוון, ולאבחן בתחומי הזוגיות, משפחה, ילדים, קריירה, כספים, מיניות, בריאות, דפוסים מחשבתיים ורגשיים, קארמה וגלגולים קודמים, הכוונה עתידית ועוד.
אסטרולוגיה של התפתחות הנשמה היא כלי עוצמתי ביותר, המאפשר הסתכלות על המפה מנקודת מבט התפתחותית של האדם כדי להבין מה הם השיעורים והחוויות שהנשמה באה ללמוד ולתקן.
מפה אסטרולוגית הינה “צילום” של מיקום הכוכבים בשמיים ברגע נתון ובמקום ספציפי והוא משקף את אותו אירוע. לדוגמא, בלידתו של אדם המפה תשקף את מרכיבי אישיותו, בריאותו, משפחתו, הפוטנציאל האישי שלו ועוד. 

כתבות נוספות

תיקון חווית לידה


מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


קורס דולות לאחר לידה


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP