חזרה
הזמנות לאירועים

הריון ולידה, הם בעצם גם סוג של הזמנה לאירוע. יותר נכון האות המבשר על תחילתן של הזמנות לאירועים רבים שיבואו ויהיו, בשעה טובה, שהרי התינוק עוד טרם נולד וכבר תוכננו לו אירועים לא מעטים בחייו, בחלקם הוא לא יהיה מעורב כלל בהחלטה מי יוזמן לאירוע וכיצד תראה הזמנה לאותו אירוע (ברית מילה או בריתה), בחלקם הוא יהיה מעורב כנראה באופן חלקי (הזמנות לימי הולדת או הזמנה לבר מצווה או לבת מצווה) ובחלקם באופן מלא (הזמנה לחתונה או הזמנות לאירועים אחרים).


אירוע משפחתי רב משתתפים, בין אם אוהבים אירועים שכאלה ובין אם נלחצים ולא ששים לקראתם, הוא בדרך כלל אירוע מרגש המותיר את חותמו על בעלי השמחה, גם אם לא על כל המשתתפים. יש כאלה שמעדיפים לחגוג אירועים דווקא עם חברים ולא עם בני משפחה, כשהם מרגישים חופשיים יותר להנות מהאירוע בלי חשש שהדודה מנתניה תרצה פתאום להדביק נשיקה רטובה, בדיוק כשרוצים לאכול או לרקוד.


נכון, הדפסת הזמנות לאירוע הן רק אחת מני מטלות רבות שבהן יש לטפל לפני אירוע ובכל זאת אין להתעלם ממנה, בודאי לא לדחות את הטיפול בנושא הפקת הזמנה לרגע האחרון. בחרתם ותיאמתם מקום לאירוע, אולם או גן אירועים? סגרתם עם רב לחתונה או עם מוהל לברית מילה? יופי מצויין, אז תאריך לאירוע כבר יש לכם, עכשיו בין לבין, בין בחירת הקייטרינג שיאכיל את האורחים שלכם, לבחירת די ג’י שירקיד אותם, תתחילו לדאוג גם לנושא הזמנות לאירוע.


אילו פרטים חשוב לציין על גבי הזמנות לאירוע?

חשבתם שהפקת הזמנה לאירועים זה דבר פשוט? נכון, אבל לא ממש, צריך להקפיד על כמה דברים.
אפשר בהחלט שההזמנה תעביר מסר ותרמז על אופי האירוע המיוחד שלכם. היצירתיות והסגנון הייחודי שלכם יכולים לבוא לידי, אך יש חשיבות לציין פרטים חיוניים בצורה ברורה ופשוטה לכל האורחים.
גם אם הדבר הבא נראה לכם מובן מאילו, צריך לציין את מהות השמחה: הזמנה לחתונה, הזמנה לברית מילה או לבריתה, הזמנה לבר מצווה וכו’. מקובל שהמועד המצוין על גבי ההזמנה יהיה כתוב גם לפי תאריך לועזי וגם עברי ושהשעה תכלול גם שעת קבלת פנים (אם יש) וגם את השעה לאירוע העיקרי (למשל טקס החופה). רצוי לא להסתפק רק ברישום שם וכתובת אולם האירועים, אלא להוסיף גם הסבר מילולי ו/או מפה, כדי שגם הדודים מירושלים שעד היום מתבלבלים בין רמת השרון לבין הוד השרון, יגיעו למקום הנכון.
ציון שמות בעלי השמחה: בחתונה נהוג לציין את שמות החתן והכלה ושמות הוריהם (גם אם כבר אינם בחיים), בבר מצווה את שמות ההורים והילד החוגג.
מומלץ מאד לבקש לאשר הגעה של אורחים לאירוע ולציין בהזמנה מספרי טלפון של אנשי קשר לצורך האישור. תמונת מצב גם אם לא מלאה ומדויקת, יכולה לסייע בהערכות שלכם לאירוע.

איך ואיפה מדפיסים הזמנות לאירועים?

עד לפני שנים אחדות, היה צורך להגיע לבית דפוס, לשבת עם מעצב או גרפיקאי, לראות דוגמאות של עיצוב הזמנות, להכתיב את התוכן, לבחור צבע, רקע, איורים או תמונות, לבחור את הפונטים (גופנים) הרצויים ואת גודלם וכו’. אחרי כמה ימים לעשות הגהה, לאשר הדפסה ו… לחכות.
כיום, בעולמנו המשתכלל והולך במהירות, אפשר לעשות את כל אלה לבד דרך האינטרנט, מכסא המחשב הביתי שלכם או מהמשרד. על בית דפוס אונליין כבר שמעתם? זהו אתר דפוס מקוון באינטרנט המאפשר הדפסת אין סוף מוצרי דפוס ובניהם גם הזמנות לאירועים. מערכת האתר מכילה דוגמאות רבות של הזמנות מעוצבות לאירועים, יכולת לבחור צבעים, רקעים, פונטים ועוד ואף להעלות קבצים של איורים ותמונות מהמחשב שלכם. כמה צעדים פשוטים במערכת החכמה והידידותית של אתר הדפוס, מאפשרים לכם עיצוב הזמנה לאירוע על פי טעמכם. את ההזמנות המודפסות, תוכלו לקבל במשלוח עד פתח ביתכם.


רוצים להתנסות בהכנת הזמנה דרך מערכת דפוס אונליין? הקליקו כאן הזמנות לאירועים
זהו אתר הדפוס של דפוס מאור הוותיק מהוד השרון, שפרט לכך שהוא עבר לאחרונה למשכנו החדש באזור התעשיה נווה נאמן, הוא גם התאים את עצמו לעידן האינטרנטי באמצעות האתר החדשני.
שחקו בצעצוע החדש וצרו לכם הזמנה לאירוע דמיוני ואם יש אירוע כזה באמת, אז מזל טוב מאיתנו.

כתבות נוספות

קורס דולות לאחר לידה


תיקון חווית לידה


מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP