חזרה
טווינה

טווינה היא שיטת טיפול מסורתית שמקורה בסין ויש המכנים אותה פיזיותרפיה סינית. שמו של הטיפול הוא שילוב בין שתי המילים Tui שפירושה משיכה או למשוך ו-  Na שפירושה תפיסה או לתפוס. את השם המלא Tuina קשה לתרגם ולרשום בעברית ועל כן תמצאו צורות רבות לרישום שיטת טווינה, כמו טווינא, טוינא, טוינה ואפילו תווינה. אלה גם אלה, אפשריות.
הטיפול בטווינה מתבצע על ידי מגע אנרגטי ודינמי, כשהוא משלב טכניקות של עיסוי הרקמות הרכות בגוף – השרירים והגידים, יחד עם אקופרסורה, שהוא לחץ סטטי בנקודות אנרגיה ספציפיות לאורך גופו של המטופל.

כפי שמוכר משיטות אחרות המבוססות על הרפואה הסינית, כמו דיקור סיני או שיאצו, הצ’י הוא הבסיס לבריאות הגוף והנפש והוא למעשה אנרגיית החיים. זרימה טובה והרמונית של אנרגיית הצ’י בתעלות הגוף, פותחת ומשחררת חסימות באיברים חיוניים, מנטרלת התפתחות של רעלים ומעוררת את כוחות הריפוי של הגוף. שיטת הטיפול בטווינה מתמקדת בזרימת אנרגיות הצ’י כבסיס טיפולי, כאשר במהלך הטיפול והעיסוי נפתחות התעלות לזרימה מאוזנת של אנרגיית הצ’י.

כתבות נוספות

מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


תיקון חווית לידה


שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP