חזרה
כתיבת מאמרים – מאמר

רוצים להיות בעמוד הראשון בגוגל?

כן, זאת פנייה מאתגרת לעוסקות במקצועות הריון ולידה: מדריכות הכנה ללידה, דולות, מורות יוגה להריון וכו’. אנחנו מזמינים אתכן לכתוב מאמר או אפילו כמה מאמרים בתחומי העיסוק שלכן ואנחנו… נדאג להביא את המאמר שלכן לעמודים הראשונים בגוגל קרוב לודאי שאפילו הראשון, בחיפוש של הביטוי שבו עוסק המאמר.

נכון, אנחנו יודעים, כתיבת מאמרים היא לכאורה עניין שבשיגרה, כולם מחפשים עוד תוכן לאתר שלהם, כל בעל אתר מזמין כותבי מאמרים לכתוב מאמר לאתר שלו, אבל אנחנו מבטיחים ערך מוסף אמיתי.

לא ניקח כל מאמר, אבל מאמר שניקח, רוב הסיכויים שיגיע תוך זמן קצר לעמוד הראשון בגוגל
, כשהוא כולל קרדיט מלא של הכותבת כולל שם ועיסוק, טלפון והפניה לדף האישי של הכותבת באתר אמא אדמה שממנו יש גם קישור לאתר הכותבת. (למי שעוד אין דף אישי, מוזמנת לעשות זאת, עדיין ללא תשלום!) – אכן פרסומת חינם רצינית, תשאלו את מי שכבר ניסתה…

המאמר יתפרסם באתר אמא אדמה (לתקופה מסוימת גם במרכז דף הבית, ראו שם מאמרים חדשים) ויקבל טיפול מיוחד כדי לקדם אותו ככל שניתן בתוצאות החיפוש ולא שיהיה רק אחד מני מאמרים רבים במדור מאמרים. אין זה עניין של מה בכך, בהתחשב בעובדה שבמאות ביטויי חיפוש בתחומים הרלוונטיים למרכז אמא אדמה, האתר של המרכז נמצא בעמוד הראשון בגוגל ובלמעלה מ-100 ביטויים הוא אפילו במקום הראשון ממש.

הרווח המשני ו… אולי העיקרי, הוא שהכותבת תהנה גם מהדרכה אישית של מומחה קידום אתרים לצורך כתיבת מאמר ובעיקר עריכתו ב”שפה גוגלית”, שהיא שפה אחרת מזאת המקובלת במסגרת “כיצד אכתוב חיבור” והיא ידידותית יותר גם למנועי החיפוש וגוגל בראשם ולא רק לגולשים.

המאמר יהיה כמובן מקורי, חדש ובלעדי לאתר אמא אדמה (ניתן יהיה לעשות אליו קישורים מאתרים אחרים או מדפי פייסבוק, אך לא לפרסמו בשום אתר אחר).

אתן מוזמנות להכנס לדף הפייסבוק של אמא אדמה, הריון, לידה והורות ולהציע בו נושאים לכתיבה. כאמור אנחנו לא מבטיחים שנקבל כל נושא שתעלו, אבל כן מבטיחים לחזור לכל אחת ולבחון יחד איתה את האפשרויות. בכל מקרה וכדי לחסוך מראש אי הבנות, אין הכוונה לעוד מאמר ממשפחת “מה זאת דולה“, או “למה חשוב קורס הכנה ללידה” וכו’, שכמותם יש כבר מאות אם לא אלפים באינטרנט בגרסה כזאת או אחרת, אלא משהו ייחודי וספציפי.


בהצלחה!  
כתבות נוספות

מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


תיקון חווית לידה


שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP