חזרה
סרטי לידה

סרטים של לידות – סרטוני לידה – סרט לידה

כשם שצילום בכלל חדר כמעט לכל תחום בחיינו בעידן המצלמה הדיגיטלית ובפרט מאז הצילום בסמרטפון, הפך צילום סטילס או סרטוני וידיאו, בחדר לידה לדבר שכיח ביותר. אין ספור סרטוני לידה המועלים לרשת בארץ ובעולם הם ההוכחה לכך.

אם פעם היה האב המאושר יוצא מחדר הלידה אל הטלפון הציבורי כדי לבשר לבני המשפחה את הבשורה על התינוק החדש שאך נולד, הרי שכיום תמונות מחדרי הלידה וסרטוני לידה מוצאים את דרכם החוצה באמצעות פייסבוק, וואטסאפ ודרכים רבות נוספות, כמעט און ליין.

פעמים רבות צולמה המיילדת שרי קרוכמל במהלך לידה, במשך 25 שנות עבודתה כמיילדת, הן בחדר לידה של בי”ח מאיר והן בהיותה מיילדת בית, אבל רק לאחרונה פתחנו את דף סרטי לידה באתר של מרכז אמא אדמה אותו היא מנהלת, כדי לאפשר ליולדות המעוניינות בכך להעלות סרטני לידה מלידות שבהם השתתפה גם שרי (בבי”ח או בלידת בית).

מעוניינת להעלות כאן סרטון לידה שלך? כתבי לנו דרך דף צור קשר באתר ונשמח לחזור אלייך.

סרטוני לידה

סרטון לידה 1

בדרך כלל מי שמצלם בחדר לידה הוא בעיקר בן הזוג של היולדת, לפעמים גם דולה, אבל את הסיפתח של דף סרטוני לידה בחרנו לעשות דווקא עם סרט לידה מיוחד במינו שצולם ע”י הסבתא של היולדת. ממש מרגש לשמוע את סבתא רבא המברכת תוך כדי צילום: “ברוכה הבאה, ברוכה הבאה”, את הנינה שלה המגיעה לעולם.

עוד ייחוד יש בסרטון הזה, הוא העובדה שהתינוקת פשוט מפלסת את דרכה וזוחלת בעצמה החוצה. בלי לחיצות ובלי ששרי המיילדת, צריכה כמעט להתערב בעבודתם של הגוף והטבע.

תודה לך יולדת יקרה ששלחת אלינו את הסרטון שקראת לו “הלידה המושלמת שלי” ואפשרת את פרסומו. מזל טוב והרבה אושר.

כתבות נוספות

קורס דולות לאחר לידה


שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


תיקון חווית לידה


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP