חזרה
עוצמת הרכות

טיפול בעוצמת הרכות – Holistic Pulsing

עוצמת הרכות היא שיטת טיפול הוליסטית של נענוע הגוף בקצב פעימות לב העובר, קצב מיוחד ומוכר לנו המביא לריפוי עמוק ולשיפור איכות החיים.
את שיטת עוצמת הרכות פיתחה טובי בראונינג.

את קצב הנענוע חווינו כולנו בהיותינו ברחם וכל תא בגופינו זוכר את חווית הביטחון וההגנה. ההפעמה מעוררת זיכרון זה, ובכך מאפשרת שחרור חסימות ואיזון במערכות השונות בגוף.

עוצמת הרכות היא גישה לריפוי וגילוי עצמי דרך שמחה והנאה, אשר מחברת את הגוף והנפש בעזרת טכניקה ייחודית במינה של נענוע הגוף בקצב פעימות לב העובר, שפועלת באופן אוטומטי על מערכת העצבים, ומקנה תחושת רוגע ובטחון.
במהלך הטיפול, התנועה העדינה מעוררת את הנוזלים בגוף, מנקזת רעלים ששקעו בתאינו, משמנת מפרקים ומאזנת את הגוף: איזון הורמונאלי, איזון בין אונות המוח, ואיזון נפשי.

טיפול בעוצמת הרכות יעיל למצבי דיכאון חרדה, איזון סוכרת ולחץ דם, עוזר להתמכרויות. דרך התמכרויות אנו בורחים מהרגשות שלנו. במקום להרגיש את מה שיש, כמו שידענו פעם כתינוקות, למדנו “לסתום” אותם באוכל, עישון, אלכוהול וכו’. כשנלמד ונתרגל להקשיב לרגשות שלנו ההתמכרות תאבד מכוחה.

הנענוע בשיטת עוצמת הרכות מתבצע על מיטת טיפולים בלבוש מלא.

כתבה רותי מרון – מטפלת בעוצמת הרכות, מתמחה בהפרעות אכילה, לאחר 10 שנות לימוד והתמקצעות בתרפיה בתזונה, אימון להרזיה.

כאן תוכלו לקרוא גם על עוצמת הרכות בהריון ולידה

כתבות נוספות

מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


תיקון חווית לידה


שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP