חזרה
פזיותרפיה לאחר לידה

פינוקי בוקר 2.11.11 – פזיותרפיה לנשים אחרי לידה

מפגש פינוקי בוקר לאמהות ותינוקות באמא אדמה הוד השרון, יארח ביום רביעי 2 בנובמבר בשעה 11:00, את אבי שריד – פיזיותרפיסט מוסמך, מטפל מוסמך בשיטת בואן ודיקור ראש יפני. (זאת הפעם השלישית שאנחנו שמחים לארח את אבי בפינוקי בוקר, בעקבות התגובות הנלהבות של האמהות לאחר הרצאותיו הקודמות).

כפיזיותרפיסט ואבא לשני ילדים קטנים אני רואה עד כמה חשוב לאמהות לעבוד נכון ביום-יום ובעיקר בטיפול ועבודה עם תינוקות.
במפגש פינוקי בוקר באמא אדמה אתן טיפים לטיפול ומניעה של כאבי גב צוואר וידיים, הנגרמים בעקבות תנוחות הנקה, הרמת הילדים, ישיבה מול מחשב והתעמלות שגויה. אספר על התועלת הבריאותית והטיפולית של אלוורה לתינוקות, ילדים ואמהות, ואדגים חלקים מתוך שיטת טיפול מופלאה ועדינה בשם בואן (Bowen), שיכולה, בין היתר, לעזור למגוון רחב מאוד של כאבים, מחלות, פציעות ומצבים נוספים, וביניהם לשפר זרימת חלב אם – ע”י מספר לחיצות עדינות אותן ניתן ללמוד לעשות לבד בבית.


אבי שריד על מטרות מפגש פינוקי בוקר באמא אדמה:

 • להפיץ את היכולת הטיפולית הנרחבת של שיטת “בואן” שעוזרת לגוף לתקן את עצמו בצורה יעילה, פשוטה, נעימה ובטוחה. שיטת Bowen מתאימה למגוון רחב של בעיות בריאות, אך בהרצאה יינתן דגש על תינוקות וילדים.
 • להגביר מודעות לחשיבות של מניעה התחלתית של בעיות אורטופדיות נרכשות ע”י אמהות לאחר הלידה, ולספר על אפשרויות לטיפול עצמי במצבים אלו. (ארגונומיה – הדרכה לגבי תנוחות הנקה והחזקת התינוק, עבודה מול מחשב, כולל טיפים מעשיים, הדגמות ועצות שניתנות ליישום מיידי).
 • ליידע ולהפיץ לגבי תרומה לחברה ברוח “תעביר את זה הלאה”, בשני פרויקטים אישיים ומיוחדים.

עוד אודות שיטת בואן תוכלו לקרוא כאן – בואן

לעמוד האישי של אבי שריד באינדקס אמא אדמה להריון, לידה והורות.

כתבות נוספות

מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


קורס דולות לאחר לידה


שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


  השאר תגובה

  03-3810022

  רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

  ©All rights reserved to Ema Adama
  לימודי NLP