חזרה
פינוקי בוקר לתינוקות – קניון שרונים הוד השרון – הפעילות הסתיימה

מגע, תנועה ושיר לאמהות עם תינוקות – פעמיים בשבוע בקניון שרונים הוד השרון

פינוקי בוקר לאם ולתינוק בשרונים

הפעילות הסתיימה!

פינוקי בוקר של אמא אדמה מפנקים אמהות ותינוקות פעמיים בשבוע, גם במתחם קניון שרונים החדש בהוד השרון (השער הצהוב, בקומה השניה של הקניון, ליד חנות שילב).

בואו להנות ממגוון של פעילויות מגע, תנועה ושיר לתינוקות, בכל יום ראשון ויום חמישי בבוקר, בשעה 11:30, עם צוות המדריכות המנוסות שלנו וביניהן: רותי כבודי, ליאת קופיט, דבי גרוס ועוד.

כל פעילויות פינוקי בוקר לאם ולתינוק בקניון שרונים הן בחינם!

הפעילויות מיועדות ומתאימות לתינוקות משבועות אחדים מהלידה עד גיל הליכה.

פינוקי בוקר לאמהות ותינוקות בקניון שרונים תכלולנה פעילויות מגוונות עם הדגמות וטעימות בתחומים כמו: ליווי התפתחותי עם מדריכות התפתחות תינוקות מוסמכות, עיסוי תינוקות, בייבי יוגה, מוסיקה לטף, מוסיקה בשילוב תנועה, ייעוץ בנושאי הנקה, הפרעות שינה של תינוקות וכד’.

צפו למטה בגלריית התמונות שכבר הספקנו לצלם בשבוע הראשון של הפינוקים. תהנו לכם…

פעילות אחרונה במתכונת הנוכחית, תתקיים ביום חמישי 19.5.11

אם וכאשר תתחדש הפעילות במתכונת כזאת או אחרת, נשמח להודיע.

תודה על השתתפותכן, ההנאה הייתה גם שלנו.

אגב, פינוקי בוקר הרגילים של אמא אדמה, ימשיכו להתקיים כרגיל בימי רביעי בבוקר אצלנו במרכז אמא אדמה, ככה שאמהות הוד השרון והסביבה (פתח תקווה, ראש העין, כפר סבא, רעננה) יכולות להנות עם תינוקותיהם גם בקניון שרונים בימי ראשון וחמישי וגם אצלנו בימי רביעי.

ועוד על קניון שרונים – הוד השרון

אם מישהו במקרה עוד לא יודע – קניון שרונים החדש (נפתח רק לפני חודשים אחדים) נמצא בכניסה הדרומית של הוד השרון (צומת אזור התעשיה נווה נאמן בהוד השרון) בסמוך לכביש הוד השרון צומת ירקון (פתח תקוה).

קניון שרונים הינו אחד הקניונים הגדולים ביותר בארץ (סה”כ שטחי הקניון 36,000 מ”ר) והוא כולל מגוון חנויות ומותגים, את הסניף הגדול והמפואר ביותר בארץ של סופר מרקט חצי חינם, מתחם מזון מהיר ומסעדות, מתחם משחקים ענק לילדים בשטח של 1,000 מ”ר. לקניון צמודה חניה פתוחה ומוסדרת ללא תשלום!

כתבות נוספות

קורס דולות לאחר לידה


שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


תיקון חווית לידה


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP