חזרה
פרחי באך – סדנת פרחי באך להורים

סדנת פרחי באך ככלי להתמודדות עם אתגרים בהורות

כמה פעמים עמדת חסר אונים מול ילד מתפרץ? מול ילד שפוחד ממפלצות, ולא משתכנע מנסיונותיך להסביר לו שהן לא קיימות?
כמה פעמים רצית להקל על תינוקך בקשיי הגמילה, קשיי הפרידה, או קשיי הגן החדש ולא ידעת איך?

פרחי באך מציעים פתרונות פשוטים ויעילים לקשיים הרגשיים שאנחנו או ילדינו חווים.
אצל ילדים מספיקה לרוב פגישה אחת או שתיים עם מטפל או מטפלת בעזרת פרחי באך, כדי לפתור בעיות כמו כעסים, התפרצויות, בעיות חברתיות, פחדים, בעיות שינה, התנהגויות אובססיביות, בעיות גמילה, טראומות, ועוד.

קצת על פרחי באך: הטיפול בפרחי באך הינו אחד מתחומי הטיפולים של הרפואה המשלימה.
מדובר ב-38 תמציות טבעיות, המופקות מהשריית צמחים במי מעיין טהורים, שתומכות ועוזרות במגוון קשיים רגשיים.
התמציות הינן חסרות טעם, הן אינן ממכרות ואין להן תופעות לוואי. ניתן למהול אותן בכל משקה שהוא (לנוחות הילדים והתינוקות). הן מתאימות לכולם – מתינוקות ועד מבוגרים.
התמציות התגלו ע”י רופא אנגלי בשם ד”ר אדוארד באך באמצע המאה הקודמת. התמצית המוכרת ביותר של פרחי באך היא תמצית ה”רסקיו רמדי” שנועדה להרגעה ונמכרת ברשתות הפארם (וגם במרכז אמא אדמה לפרטים – רסקיו רמדי).

סדנת פרחי באך

למה כדאי לבוא לסדנא?
כהורים אנו לומדים מהר לזהות מתי הילד חולה, מתי יש לו חום, מתי יש דלקת בעיניים. את הסימנים הרגשיים של מצוקה אנו יותר מתקשים בזיהוי. מתי התפרצות היא רק רגע לחוץ ומתי היא משדרת מצוקה מתמשכת? מתי קושי בהירדמות הוא ‘סתם פינוק’ ומתי זו בקשה לתשומת לב? מתי פרידה עצובה היא תהליך טבעי ומתי היא הופכת לטראומה? באמצעות שיטת פרחי באך נילמד לחדד את תשומת ליבנו ונקבל כלים שיעזרו לנו לקרוא את אשר עובר על ילדנו בצורה טובה יותר.

למי כדאי לבוא ולהשתתף בסדנת פרחי באך?
הורים לילדים בכל גיל, גם הורים לתינוקות צעירים ורכים. תהליכי הגמילה מהנקה, קשיי שינה, קשיי פרידה מהורה שחוזר לעבודה, כל אלא מהווים חוויות רגשיות עצומות. כהורים נייטיב אם נידע לתת את תשומת הלב הנכונה – פרחי באך הינם כלי מצויין למשימה הזו.

בסדנה נכיר את פרחי באך כשיטת טיפול, נכיר את התמציות השונות, נכיר את הטיפוסים השונים לפי ד”ר באך, נוכל לאפיין את עצמינו ואת בני משפחתינו, ונוכל להיות עם היד על הדופק מתי הילד שלנו (או אנחנו) צריך עזרה ואיך אנחנו יכולים לעזור לו. בעקבות הסדנא יכירו ההורים את הכלים ויוכלו להעזר בהם כל אימת שיתעורר הצורך במשפחתם.
למשתתפים יחולק חומר כתוב על בנושא פרחי באך ותכני הסדנא.

מנחת הסדנא: שרון שנימטפלת בפרחי באך ודמיון מודרך במבוגרים, ילדים ותינוקות, מאמינה גדולה בדרך הריפוי הטבעית של הגוף. נשואה, אמא לשניים, מנהלת פורום פרחי באך באתר ynet.
האתר של שרון שני – טלפון: 0545-946-946

קראו עוד גם על פרחי באך בהריון.

כתבות נוספות

מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


תיקון חווית לידה


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP