חזרה
קריסטלים – אבני קריסטל

טיפול באמצעות קריסטלים, אבנים, גבישים, מינרלים – אבני מרפא

מהם אבני קריסטלים עבורנו?

קריסטלים הם גבישים בעלי תדר ריפוי חזק. גבישים אלה הם מתנת ריפוי מאמא אדמה לכל בני האדם. הקריסטלים יוצרים אצלנו תנודות אנרגטיות, ומסייעים לנקות החוצה רעלים ופסולת שהצטברו בנו (כמו: מחלות, כאבים, דלקות, זיהומים) ומפנים מקום לכניסה של אנרגית ריפוי חדשה. אנו זקוקים לקריסטלים כדי ליצור ריפוי חזק לעצמנו ולאנושות, כדי להגביר את התדרים של אהבה ולצמצם את התדרים של פחד.

קריסטלים והאנרגיות של האנושות

האנושות כמכלול ובני האדם כפרטים באנושות, פועלים על פי שני סוגי אנרגיה: אהבה או פחד. לפעול מתוך אהבה זה להיות מונעים מקשת חיובית של רגשות, מחשבות, מעשים, כמו: שמחה, אושר, צחוק, פירגון, חיבוק, הכלה, הקשבה, סבלנות, הבנה, חמלה, שלמות, התרחבות, קבלה עצמית, ועוד… לפעול מתוך פחד זה להיות מונעים מקשת שלילית של רגשות, מחשבות, מעשים, כמו: כעס, עלבון, בוז, שנאה, חוסר ביטחון, העלבה, אלימות (פיסית ומילולית), התכווצות, צמצום, הכאה, הלקאה עצמית, ועוד…

תדרים שונים של קריסטלים

לכל גביש קריסטל יש תדר ריפוי מיוחד שהוא מפיץ לעולם. כאשר גביש קריסטל נמצא בקרבתנו או במגע עם גופנו, תדר הריפוי שלו מהדהד לתוך ההילה והגוף הפיסי, ומתחיל תהליך של ריפוי. גבישי הקריסטלים עוצמתיים ומסייעים בריפוי כל מחלה וכאב ולכן לא בכדי הם נקראים אבני מרפא. כל מה שעלינו לעשות, הוא להניח אבני קריסטלים בקרבתנו (למשל על שולחן / מדף במטבח, בסלון, בחדר שינה, בחדר עבודה) או אפילו על גופנו (בכיסים, בחזייה, בשרשרת, בטבעות, בצמידים), וליהנות מתדר הריפוי שהאבנים המופלאות האלה מהדהדות לתוכנו.

דוגמאות לאבני קריסטלים ולאיכויות הריפוי שלהם

גביש קריסטל: סיטרין.

סיטרין היא אבן מרפא בצבעים זהוב – צהוב – כתום, שנועדה להגביר את אנרגיית השמש בתוכנו. זוהי אבן קריסטל שמגבירה את המודעות לשפע ולעושר הקיים על פני האדמה. סיטרין מזרימה אור של שמש לצ’קרת הטבור ולצ’קרת מקלעת השמש, מחזקת ביטחון עצמי, מחזקת את המודעות לשפע הקיים סביבנו ולאפשרויות האינסופיות ליהנות ממנו. סיטרין מסייעת לריפוי של בעיות במערכת העיכול ובמערכת השתן. ניתן לשים את אבן הסיטרין בבקבוק מים, ולשתות מהמים כשהאבן נמצאת בפנים. תדר הריפוי של האבן מהדהד לתדר של המים ומתמזג עימו. כאשר שותים מהמים אנרגיית הריפוי של הגביש זורמת פנימה ומחלחלת לכל תא בגופנו.

גביש קריסטל: רוז קוורץ.

רוז קוורץ היא אבן קריסטל ורודה, בהירה עד כהה, שנועדה להביא תדר נקי של אהבה לכדור הארץ. בשימוש אישי רוז קוורץ מסייעת לנקות כאב ותחושת בדידות ממרכזי האנרגיה בגופנו (צ’קרות), משחררת החוצה רעלים של שפיטה וביקורת, ומזרימה אל מרכזי האנרגיה אהבה והתרחבות. רוז קוורץ מסייעת לבני האדם בקבלה עצמית, בתחושת שלמות, ובמלאות של אושר. אפשר להניח רוז קוורץ על הלב, כדי לרפא את הלב ממכאובים ומפגיעות שספג, לשחרר החוצה צער, לפתוח את הלב מסגירותו ומחומות ההגנה שנבנו סביבו. הלב צריך להיות פתוח לקבל אהבה ולתת אהבה. רוז קוורץ תסייע לריפוי הלב.

אבני קריסטל – הריון ולידה

אבני מרפא למיניהן, גבישים וקריסטלים, יכולים לסייע רבות גם בתחומים שונים של הריון או לידה. קריסטלים יכולים למשל לתמוך בתהליך ההתעברות, ואף לסייע בכניסה להריון. כדי שלאבן תהייה השפעה טובה ומשמעותית, רצוי ששני בני הזוג ישאו עליהם את אבני הקריסטל המתאימות להם.

איך יודעים איזו אבן מתאימה לנו כדי לתמוך בתהליך? ובכן התשובה הטובה ביותר היא – בחירה אינטואיטיבית. אבן הקריסטל שאליה אדם מסויים נמשך, היא ככל הנראה אבן המרפא הטובה והמתאימה כדי לתמוך בו ובתהליך שהוא עובר. אם ברצונכם בבחירה מושכלת יותר, אז כדאי ללמוד ולהבין את ההבדלים בין אבני הקריסטל השונות, במיוחד אלה המוכרות כתומכות בתהליך הכניסה להריון, או להתייעץ עם מי שהתמחה בטיפול בעזרת אבני מרפא, שהיא אחת מצורות הטיפול שמציעה הרפואה המשלימה.

כיצד מתבצע טיפול אבני מרפא בעזרת קריסטלים?

בתחילת כל טיפול בוחרים המטופל או המטופלת באופן אינטואיטיבי 3 אבני מרפא – אבני קריסטל ולפיהן נבנה איבחון ומערך טיפול עם אבנים – קריסטלים נוספים. האבנים שנבחרו מצביעות על המצב הפיסי והרגשי של המטופל ומסייעים להבין מה נדרש לו בתהליך הריפוי.

טיפול באבני מרפא נעשה בשכיבה על הגב או על הבטן ובמהלכו ניתן לשלב שיטות טיפול נוספות של רפואה אלטרנטיבית, כמו הילינג, רפלקסולוגיה ושיטות אחרות.

טיפול בעזרת אבני מרפא הינו טיפול עוצמתי ומרגיע. תכונות המרפא של הקריסטלים מסייעות לאיברי הגוף לאזן את עצמם בתהליך ריפוי טבעי, להעלות ולשחרר רגשות חבויים בתהליך של זיכוך וניקוי והם משפיעים באופן מיידי וישיר על הגוף ועל ההילה שסביבו.

שתהייה לכם בריאות טובה.

נעמה גבאי – דולה (תומכת לידה), רפלקסולוגית בכירה, מטפלת באבני מרפא (קריסטלים) ואקופרסורה (ג’ין שין).

לדף האישי של נעמה גבאי באינדקס אמא אדמה להריון, לידה, הורות ורפואה משלימה.

כתבות נוספות

קורס דולות לאחר לידה


מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


תיקון חווית לידה


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP