חזרה
רייקי לתינוקות

תינוקות רייקי – טיפולי רייקי לתינוקות – רייקי לתינוק


רייקי היא שיטה טבעית ומתאימה מאוד גם לטיפול בתינוקות. היא מהווה שיטת ריפוי ובנוסף גם דרך חיבור בין ההורים לתינוק שלהם.

כיוון שתיעול של אנרגיית רייקי היא בעצם סוג של העברה של “אהבה אלוהית” לכל ייצור של הבריאה, הרי שבהעברת האנרגיה המופלאה של הרייקי לתינוק באופן קבוע, נעצים ונהדק את היחסים בין האב והאם לבין התינוק שלהם.
אין זה נכון להעביר רייקי רק כאשר תינוק מביע כאב אלא גם בהזדמנויות אחרות, שכן העברת רייקי תורמת רבות להתפתחות הנפשית של התינוק ומסייעת לחיזוק מערכת החיסון שלו.

כאן תוכלו לקרוא עוד על רייקי בכלל וכאן על רייקי לנשים בהריון, אבל בדף זה נתמקד בטיפול רייקי לתינוקות.

כיצד רייקי יכול לתרום לתינוק שלך?
תינוקת שקיבלו רייקי במהלך ההריון ואחרי לידתם, מתגלים כתינוקות רגועים מאוד, הפתוחים מבחינה חברתית ובעלי יכולת תקשורת גבוהה עם הסביבה שלהם. טיפול רייקי לתינוק הוא פשוט מאוד ואינו דורש מהאמא שלו (אגב, גם מהאבא והפנייה אל האמא היא רק לצורך הנוחות) להיות במצב של מדיטציה או אפילו להשכיב את תינוקה על מיטת טיפולים מיוחדת. היא פשוט צריכה להניח עליו את ידיה, אשר מכסה אצל תינוקות קטנים איזורים נרחבים למדי בגוף שלו ולהעביר אליו את אנרגיית הרייקי. ניתן לעשות זאת תוך כדי ישיבה על כסא, או גם תוך כדי חיבוק התינוק מאחוריו והעברת הרייקי אל בטנו. אם התינוק אינו רוצה לשכב והוא מאוד תזזיתי, ניתן להרים אותו, לחבקו אלינו פנים אל פנים ולהעביר לו את אנרגיית הרייקי מכיוון הגב שלו. ניתן גם לתעל אליו רייקי בעודו שוכב במיטתו בלילה וישן שנת ישרים.

רייקי עשוי גם לעזור לתינוק במגוון בעיות נפוצות:
· גזים ובעיות עיכול נוספות
· כאבי חניכיים
· כאבים הנובעים מצמיחה של שיניים
· יחזק את מערכת החיסון
· יסייע בהורדה של חום
· טיפול בדלקות שונות

הטיפול ברייקי הוא פשוט ונגיש בכל מקום ובכל מצב
השינה וההירדמות על ידי רייקי ערבים מאוד לתינוקות ולילדים כאחד , וכל כאב שהיה במשך היום, ימוג במהלך הלילה. אין צורך ביותר מחמש עשרה דקות של טיפול. הטיפול של אם בתינוק שלה בעזרת רייקי הוא קל ונוח, ללא עלויות מרובות, והכי חשוב, הוא נגיש לנו בכל מקום- בבית, בחוץ בחצר, בזמן טיול, וגם בעת ביקור אצל הסבא והסבתא או החברים. 
יש אפשרות כמובן לטפל בתינוקות של אנשים אחרים, אך ישנה עדיפות לכך שהורה יטפל בתינוק שלו מכיוון שיש ביניהם קשר אנרגטי מיוחד.

הרבה בריאות והנאה מהתינוקות ומהטיפול ברייקי…

 כתבה: אלה ווהל, בעלת תארי Nh.D ,Lic.Ac בשיטות רפואה אלטרנטיביות. דולה מוסמכת, מטפלת ברפואה סינית – אקופונטורה ויעוץ תזונתי, שיאצו, פרחי באך, וורטקסהילינג ורייקי מאסטר. מנחה סדנאות שיאצו לזוגות וסדנאות רייקי 1 ו- 2 לקבוצות קטנות. מטפלת הבית של מרכז אמא אדמה. הדף של אלה ווהל באינדקס הריון ולידה.

כתבות נוספות

תיקון חווית לידה


קורס דולות לאחר לידה


שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP