חזרה
שיטת גרינברג לאמהות

פינוקי בוקר 2.10.13 – שיטת גרינברג®– להשתמש בכוחו של גופך ולהתמודד עם האתגרים שבאימהות

להיות אמא, ובמיוחד בתקופה שלאחר הלידה זה אתגר. הגוף השתנה, עדיין לא החלים לחלוטין מתקופת ההיריון והלידה, העייפות רבה, הרבה אנרגיה מושקעת בטיפול בתינוק שנולד ולא פעם אנחנו מתמודדות עם תשישות, מתח, התפרצויות רגשיות ואף חוויה של מצוקה.
בפינוקי בוקר לאמהות ותינוקות באמא אדמה הוד השרון, יום רביעי 2.10.13 בשעה 11:00 – תתארח הילה כדורי, מדריכה מוסמכת בשיטת גרינברג. הילה תתחיל בהסבר קצר על שיטת גרינברג® וכיצד ניתן להשתמש בה להתמודדות עם האתגרים שבאימהות (באולם) ואז תעבור לטיפולי טעימות בשיטת גרינברג באופן פרטני (בקליניקה), רק למי שתרצה כמובן…


הילה כדורי: “את שיטת גרינברג זכיתי להכיר לפני שהפכתי לאם. בתקופות שלאחר הלידה, הכלים שרכשתי כמדריכה בשיטה היו לי לעזר רב כשהתמודדתי עם כאבים של הנקה, עם המצוקה שבקושי להרגיע את בנותיי או ללמד אותן לישון, עם העייפות הרבה ועם הרגשות החזקים שהציפו אותי”.

במפגש “פינוקי בוקר” אשתף אתכן בכלים שאני מלמדת כיום כמדריכה בשיטת גרינברג, אשר מאפשרים לגייס כוח, ביטחון, רוגע ואופציות חדשות להתמודדות עם קשיים ואתגרים באמצעות תשומת לב ועבודה עם הגוף.
לאחר ההסבר הראשוני, אני מזמינה אתכן לפגישה אישית בה נשפיע יחד על התחושות הפיזיות שמפריעות לכן, ונשיג תחושה טובה יותר בגוף.
המפגשים יתקיימו בחדר הטיפולים באמא אדמה, אורכם עד חצי שעה והם כוללים תשאול קצר ועבודה עם הגוף במגע, בכלים של שיטת גרינברג.
אשמח לפגוש אתכן ולתרום לכן מניסיוני ומהידע האישי והמקצועי שלי.
הילה כדורי, מדריכה מוסמכת בשיטת גרינברג.
הקליקו לדף של הילה באינדקס הריון ולידה
שבאתר אמא אדמה – הילה כדורי

כתבות נוספות

קורס דולות לאחר לידה


מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP