חזרה
סדנת החייאה לילודים ופעוטות

סדנה להחייאת ילודים ופעוטות – סדנת החייאה ועזרה ראשונה לילודים ופעוטות – קורס עזרה ראשונה לילודים ופעוטות – קורס החייאת תינוקות – CPR- Cardio Pulmonry Resuscitation

מאז מרץ 2020 לא מתקיימת פעילות סדנאות החייאה לתינוקות

סדנת החייאה ועזרה ראשונה לילודים ופעוטות – סדנה שהיא חובה לכל הורה!

במסגרת קורס החייאת ילודים ופעוטות (CPR- Cardio Pulmonry Resuscitation) לומדים כיצד להתמודד עם מצבי עילפון, חנק ואיבוד הכרה, תוך תרגול החייאה באמצעות בובות ואמצעי המחשה נוספים וכן כיצד לטפל בפגיעות ופציעות שונות של ילודים ופעוטות. השתלמות החייאה מאפשרת להורים (וגם סבא או סבתא, מטפלת ועוד) ללמוד, להפנים ולתרגל, כיצד ניתן להציל חיים ולהגיש עזרה ראשונה לילודים ופעוטות, עד להגעת דרג רפואי מוסמך כמו: רופא / מד”א / פרמדיק.

בין יתר הנושאים הנלמדים במסגרת קורס להחייאת ילודים ופעוטות באמא אדמה הוד השרון: משולש החיים, סכמת הישרדות, עקרונות אנטומיה בכלל ואנטומיה ופיסיולוגיה של מערכת הדם, החייאת לב ריאות (סכמת CAB – עיסויים – C, נתיב אויר- A, בדיקת נשימה – B), חנק וסילוק גוף זר, הסבר בדבר מצבי חוסר הכרה נפוצים אצל תינוקות כמו חנק, פרכוסים מחום, אפילפסיה, הרעלות, פגיעות ראש ועוד.

סדנה להחייאת ילודים ופעוטות במרכז אמא אדמה בהוד השרון כוללת גם עזרה ראשונה לילודים ופעוטות  והיא מועברת בדרך כלל ע”י ליטל גמליאלפארמדיקית ומדריכה מוסמכת ומנוסה בהדרכת החייאה בכלל  והדרכת החייאת ילודים ופעוטות בפרט.
ליטל היא בעלת ניסיון רב בהדרכת הורים צעירים במתכונת סדנת החייאה לילודים ופעוטות של אמא אדמה הוד השרון ואין סוף מחמאות אנחנו מקבלים בכל פעם ממשתתפי הסדנה על איכות הדרכתה. ליטל מצאה דרך מיוחדת להעביר את הסדנה בנושא “הכבד” והרגיש הזה, ברוח קלילה, פחות מלחיצה, אפילו מעט הומוריסטית, אך באופן שעשוי להקל על ההורים את האפשרות לזכור גם את “החלק התיאורטי היבש”, שלו הם עלולים להזדקק דווקא בשעת לחץ.

צפו בסרטון  קצר שצולם  באמא אדמה בהוד השרון, בעת סדנת החייאה שהעבירה  הפרמדיקית ליטל גמליאל

משך סדנת החייאה לילודים ופעוטות הוא 3 שעות, ואנו מקיימים אותה לנוחות המשתתפים בדרך כלל ביום שישי בצהריים, במתכונת מוצלחת מאד שעובדת כבר שנים רבות וזוכה לחוות דעת מצויינות של המשתתפים (בדרך כלל הורים לתינוקות או זוגות בהריון ולקראת לידה, כשהתינוק שבדרך הולך ומתקרב ו… איתו גם מתקרב החשש מפני הלא מוכר).
אנו מקיימים קורסי החייאה לילודים ופעוטות בדרך כלל בתדירות של פעם או פעמיים בחודש, בהתאם לביקוש.

לכל השואלים – לא, אין צורך להביא תינוקות לסדנת החייאת ילודים ופעוטות ובמרבית המקומות בהן מועברות סדנאות החייאה לתינוקות גם לא מאפשרים הבאת תינוקות לסדנת החייאה, אבל אצלנו באמא אדמה הוד השרון, גם מי שאין להם “סידור” מתאים עבור תינוקם, יכולים לבוא איתו לסדנה.
הכוונה כמובן לתינוקות יונקים בני כמה שבועות או חודשים (לא יותר מגיל זחילה). קחו בחשבון שזה באמת לא נוח לשהות עם תינוק בסדנה בת כשלוש שעות ולכן הגעה ללא תינוק מומלצת יותר! 
אגב, אם כבר עלה נושא התינוקות, אנחנו ממליצים מאד שלא לחכות עד אחרי הלידה, כאשר קבלת התינוק לידיים ואיתו גם קבלת האחריות לגורלו ולחייו מגבירים את הלחץ והחרדה, אלא לעבור את הסדנה עוד במהלך ההריון, כשהסדנה עוד הרבה פחות מלחיצה וגם יותר קלה וגמישה לתיאום…

סדנאות החייאה לתינוקות מתקיימות במרכז אמא אדמה בהוד השרון
בדרך כלל בימי שישי בצהריים (כל סדנה כ- 3 שעות כולל תרגול מעשי עם בובות תרגול)
הסדנאות הקרובות תתקיימנה בתאריכים אלה בשעה 13:00
(כדאי לשריין לעצמכם מראש את המועד הרצוי לכם):


סדנאות החייאה לילודים ופעוטות – הסדנאות הבאות
בימי ו’  8/11/19, 
6/12/19 , 10/01/20

כדי להבטיח לעצמכם מועד מסויים של קורס החייאה לילודים ופעוטות, יש להירשם מראש באמא אדמה – הוד השרון.
ניתן גם להרשם טלפונית 

 
עלות סדנת החייאה לילודים ופעוטות
(כ-3 שעות, כולל תרגול מעשי):
מחיר למשתתף יחיד – 140 ש”ח

מחיר מיוחד לזוג – 240 ש”ח בלבד
(כל משתתפי קורס הכנה ללידה קבוצתי של אמא אדמה מקבלים את סדנת ההחייאה לילודים ופעוטות במתנה!)


הקליקו לדף הפייסבוק של –
 
סדנאות החייאה לילודים ופעוטות

שיעור ההצלחה בעת החייאת תינוקות הוא גבוה ביותר ועל פי רוב ניתן להציל תינוק ממוות לכן כדאי ללמוד ולדעת,
בתקווה שלא תזדדקו אף פעם לידע שתרכשו בסדנה…

כתבות נוספות

מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


תיקון חווית לידה


קורס דולות לאחר לידה


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP