חזרה
אופיר פרג ייעוץ זוגי

שמי אופיר פרג ואני יועץ זוגי. אני מתמחה בזוגיות במשפחה והמטרה שלי היא לעזור לזוגות להתגבר על משברים ולגשר על הפערים ביניהם כך שיבינו טוב יותר זה את זו וילמדו לענות על הצרכים והרצונות ההדדיים שלהם.
באמתחתי כלים רבים ליצירת דיאלוג זוגי חיובי ומקדם, הקשבה, אמפתיה, נתינה ושותפות, כלים שיחזקו ויעצימו את מערכת היחסים הזוגית שלהם.

כדי שנגיע לתוצאה הרצויה ונראה שיפור משמעותי אני חותר לטפל בבעיה מהשורש ולכן אנו נוגעים בעבר, לומדים איך הוא משפיע על ההווה ומכאן מבינים כיצד לפעול בעתיד.
בעזרת תהליך יעוץ זוגי ממוקד וקצר מועד של 10-12 מפגשים תוכלו לחוות זוגיות טובה יותר, בריאה ושמחה יותר ולהחזיר את האופטימיות והאהבה לקשר הזוגי והאינטימי. אני מאמין שחברות, אמון וכבוד הדדי הם הבסיס כדי לגשר על הפערים הקיימים ולהגיע להסכמות והבנות וליצור שינוי משמעותי בקשר הזוגי ובמשפחה בכלל.

בנוסף כיועץ ומאמן לכלכלת המשפחה יש בידיי כלים כלכליים רבים מה שמאפשר לי לאתר את הסוגיות הכלכליות שמפריעות לזוגות להתנהל יחד כיחידה כלכלית אחת ואני מלמד אותם לנהל נכון וחכם את כלכלת המשפחה שלהם.

ייעוץ זוגי מתאים לכל הזוגות שמרגישים שקשה להם יחד, שלא מבינים זה את זו ומתרחקים זה מזו, האהבה ביניהם דועכת והם מרגישים תסכול, ניכור, שחיקה, שעמום או תקיעות. הוויה כזו יכולה לצמוח עם הזמן או לצד אירוע חיצוני משמעותי כמו לידה, מעבר דירה, עזיבת הילדים את הבית מה שמוסיף לחץ וקשיי התמודדות לבני הזוג.

הזמן לעצור ולפנות לעזרה מקצועית הוא כשנמצאים במעגל בלתי נגמר של עימותים ומאבקי כוח, חווים כעסים ומריבות בלתי פוסקות והתקשורת לקויה ושלילית. פנו לייעוץ לפני שמגיעה הידרדרות נוספת. כל מפגש, לבד או בזוג, נמשך כשעה וחצי.
בהצלחה.
אופיר פרג – יועץ זוגי

 

איש קשר: אופיר פרג
יישוב: הוד השרון
כתובת: הבנים 14
אזור שרות: מרכז,אזור השרון
כתבות נוספות

קורס דולות לאחר לידה


תיקון חווית לידה


מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP