חזרה
יעל צור – סוד הקלפים והחלומות

יעל צור, מתקשרת, מפרשת חלומות.

יעל צור  בוגרת החוג לפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה ובעלת הסמכה של יועצת אישית, יועצת זוגית ומגשרת, עוסקת מזה 15 שנה בפירוש חלומות ובתקשור.

הסינרגיה המושלמת שבין הידע התיאורטי – פרקטי, לבין היכולות המיסטיות מאפשר לי לתת שירות מלא ומקיף ללקוח ולכוון אותו בצורה מושלמת.

השירותים של יעל צור:

 • הרצאות בתחום החלומות – הרצאה בת שעה וחצי, על עולם החלומות מההיבט הפסיכולוגי-פיזיולוגי, היבט הדת והיבט הרוח. נדבר על סוגי חלומות, פירושם ומשמעותם לחיינו. ההרצאה משלבת את הקהל (לקהלים קטנים בלבד) ומלווה בדוגמאות וסיפורים.
 • הרצאה בתחום קלפי הטארוט – הרצאה המעניקה הצצה לעולם הקלפים דרך ההיסטוריה שלהם, הקשר של הקלפים לעולמות ידע נוספים כגון פסיכולוגיה, קבלה ועולם הרוח, במהלך ההרצאה ישנה אפשרות להשתתפות הקהל בקבלת מסרים מהקלפים או פירושי שמות (לקהלים קטנים בלבד), משך ההרצאה כשעה וחצי.
 • קורס בסיסי לקריאה בקלפי טארוט – מאפשרים למידה על כל חמשת הקבוצות בחפיסה, למידת קריאה בקלפים והכוונה על ידי הקלפים, כולל התנסות מעשית, חפיסת קלפי ראיידר וחוברת מידע על כל הנלמד בקורס.
 • סדנא לפירוש חלומות – סדנא מרתקת על עולם החלומות, דרך הפסיכולוגיה, הדת והרוח. נלמד על מסע הגוף בזמן השינה, על פירושים פסיכולוגיים להיבטי המוח שלנו דרך החלומות, על עולם החלומות דרך היהדות והקבלה ונתנסה בפירושי חלומות וחשיפה מרתקת לעולם הסמלים.

לפרטים נוספים והזמנת הרצאה או סדנה, אשמח לעמוד לרשותך.

להתראות,

יעל צור – יעוץ אישי וזוגי – תקשור בקלפי טארוט ופירוש חלומות

איש קשר: יעל צור
יישוב: הוד השרון
אזור שרות: מרכז,אזור השרון
כתבות נוספות

קורס דולות לאחר לידה


תיקון חווית לידה


מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


  השאר תגובה

  03-3810022

  רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

  ©All rights reserved to Ema Adama
  לימודי NLP