חזרה
ענת גבע-שרון – צלמת – קסם אישי – סטודיו לצילום

ענת גבע-שרון – צלמת משפחה ותינוקות, בעלת “קסם אישי” – סטודיו לצילום בכפר סבא.

סטודיו לצילום “קסם אישי” מתמחה בעיצוב פורטרטים, ובעיקר בצילומי הריון, תינוקות ומשפחה. אצלנו חשובים הלקוחות בראש וראשונה, אבל לא פחות מהם – גם איכות המוצרים והשירות, הרמה המקצועית והתרומה לקהילה.

שמי ענת גבע-שרון, והקמתי את סטודיו לצילום “קסם אישי” כדי ליצור עבור הלקוחות שלי פורטרטים מרגשים, המספרים את סיפורם במהלך – ולאורך – תקופות חיים שונות. עבורי, צילום הוא תשוקה אמיתית, וכשמו של הסטודיו שלי, אני תמיד שואפת למצוא בכל אחד את “הקסם האישי” שלו ליצירת הפורטרט המחמיא ביותר. בעיניי, תקשורת טובה ואפקטיבית היא גורם חיוני ומרכזי בעיצוב הפורטרט המוצלח ביותר עבור המצולם. לקוחות הסטודיו מעידים, שהדרך בה מתנהלים הסשנים היא נעימה ומזמינה, ומאפשרת להם להרגיש נוח אל מול המצלמה תוך זמן קצר.

אני משקיעה באופן מתמיד ועקבי בציוד מקצועי איכותי ובהשכלה מקצועית, כדי להישאר תמיד מעודכנת בכל הנעשה בעולם בתחום הצילום המקצועי, ואת כל הידע הזה אני מעמידה לרשות הלקוחות שלי כדי “לצייר” אותם באופן המיטבי, ולספק להם מוצר שהם יאהבו ויתרגשו לחלוק אותו עם אחרים.

סטודיו לצילום “קסם אישי” ממוקם בכפר סבא, ומשרת לקוחות מכל הארץ. הסשנים יכולים להיות מנוהלים בעברית או באנגלית, לפי בחירת הלקוח.

שירותי הסטודיו כוללים צילום הריון, תינוקות, בת או בר מצווה, משפחה, ואפילו אנשי עסקים, כמו גם קורסים לצילום לכל רמות הצלמים. הסשנים נערכים בסטודיו, ו-”on location” (בחוץ או באתר הלקוח). מבחר מוצרי הסטודיו כולל  גם אלבומים אישיים מעוצבים, קנבסים מעוצבים, הדפסות על קאפה, מבחר מסגרות ומוצרים מיוחדים נוספים.

צילום תינוקות וילדים הוא בעיניי זכות גדולה ואתגר מרגש. שנות הנסיון שלי בצילום תינוקות בשילוב הנסיון ההורי האישי שלי מקנים לי בטחון ונינוחות בצילום של ילדים, פעוטות ותינוקות, כולל הצעירים ביותר. הצילומים נערכים בסטודיו המאובזר והמחומם, באופן הבטיחותי ביותר. אני תמיד מתרגשת מחדש עם כל תינוק חדש ומשפחה חדשה שאני מתוודעת אליהם, וזו הנאה גדולה עבור כל הצדדים הלוקחים חלק בחוויה. אשמח להיות חלק מהחוויה המשפחתית שלכם.

להתראות
ענת – צלמת

איש קשר: ענת גבע-שרון – צלמת
יישוב: כפר סבא
אזור שרות: מרכז,אזור השרון
כתבות נוספות

קורס דולות לאחר לידה


מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP