קורסי הכנה ללידה

קורס הכנה ללידה באנגלית

הכנה ללידה לתאומים

הכנה ללידה חוזרת – רענון

פשוט ללדת – היפנוברת’ינג

קורס הכנה ללידה מרוכז – מרתון

קורס הכנה ללידה פרטני

קורס הכנה ללידה

ניתוח קיסרי – הכנה ללידה בקיסרי

תיקון חווית לידה

תוכנית לידה

חשיבות קורס הכנה ללידה

מתי מתחילים קורס הכנה ללידה

מעגל נשים לקראת לידה

קורס הכנה ללידה טבעית

קורס הכנה ללידה – עמיתי “חבר”

קורס הכנה ללידה קרנות השוטרים

קורס הכנה ללידה לאומית

קורס הכנה ללידה כללית

מעגל נשים לקראת לידה

מפגש הכנה ללידה לנשים בלבד – שיעור לנשמה – מעגל נשים לקראת לידה

מעגל נשים לקראת לידה של אמא אדמה הוד השרון, הוא מעגל נשים בהריון הנמצאות לפני לידה (בשליש השלישי של ההריון) המכונה אצלנו “שיעור לנשמה”.

“שיעור לנשמה” מיועד קודם כל לנשים המשתתפות בקורסי הכנה ללידה של אמא אדמה (המפגש היחיד שאליו לא מוזמנים גם בני הזוג…) או בשיעורי יוגה לנשים בהריון אצלנו. מספר המקומות במעגל הנשים מוגבל, אך במידת האפשר אנו מאפשרים גם לאורחות אחרות להשתתף בו.

את מעגל נשים לקראת לידה באמא אדמה מנחות: או מנהלת המרכז, המיילדת הותיקה שרי קרוכמל, שמאחוריה אלפי לידות שיילדה ואלפי זוגות ונשים בהריון, אותם הדריכה לקראת לידה, או עדי אפרת, פסיכולוגית קלינית המלווה נשים בתהליך ההריון, הלידה ולאחריה, או שתיהן גם יחד…

במפגשי מעגל נשים לפני לידה אנו מדברות על: פחדים, חרדות, חששות, התרגשויות, פנטזיות, כמיהות ותשוקות בקשר ללידה הצפויה, אבל לא רק מדברות, גם מקשיבות : לעובר, לרחם ובעיקר מקשיבות ומטות אוזן לעצמנו.

מעגל הנשים בהריון של אמא אדמה מיועד לכל ההריוניות לפני לידה באשר הן (לקראת לידה ראשונה, שניה, שלישית או יותר…), גם לפני ניתוח קיסרי מתוכנן, לקראת לידת עובר יחיד, תאומים או יותר, בין אם עברה קורס הכנה ללידה בעת האחרונה או זה מכבר ובקיצור – כל מי שהיא בהריון ועומדת ללדת בקרוב. המגבלה היחידה היא מגבלת המקום ולכן “בנות הבית” המקדימות להירשם, נמצאות בעדיפות…

אחרי מעגל נשים לקראת לידה שהתקיים בעבר (המעגל שהתקיים בתאריך המיוחד 21.12.12) כתבה לנו אחת המשתתפות: “זה היה האירוע המרגש ביותר שחוויתי בחיי…” וגם אנחנו התרגשנו ומנסים לגרום לכך שאלה תהיינה תחושות המשתתפות בכל פעם…

מספר המקומות במעגלי נשים לקראת לידה מוגבל ויש להרשם מראש בטלפון 03-3810022.
עלות השיעור לנשמה היא 70 ₪ למשתתפת.

“אתה נמצא במקום בו נמצאות מחשבותיך.

ודא שמחשבותיך נמצאות במקום בו אתה רוצה להיות”.

ועוד דברים שכתבה עדי אפרת על השיעור לנשמה:
קוראים לי עדי אפרת, אני אמא של נועם ומאיה, אני פסיכולוגית קלינית ומלווה נשים בתהליך המופלא שנקרא לידה. אני מאמינה בחשיבות של ההכנה המנטלית-רגשית ללידה ככלי עיקרי להתמודדות וכהזדמנות אדירה לקבל מתנות לתוך חיינו, לצמיחה והתפתחות. ההכנה ללידה יוצאת מתוך תפיסה שללידה יש אפשרות להיות מעצימה (בין אם לידה טבעית ובין אם לא!) והמחשבות שלנו יכולות להיות משכך כאבים מעולה וכלי משמעותי להתמודדות עם הלידה ולהעצמה אישית.

בתפישה שלי, הלידה היא מיקרוקוסמוס של החיים, של הבריאה, כל החוקים של העולם, הסודות והחוכמה של החיים נמצאים שם, זו אותה המנגינה. לכן אנחנו יכולות לראות את האופן שבו אנחנו מתנהלות בחיים, בתוך הלידה שלנו ממש.

וזה מה שעושה אותה להזדמנות. אנחנו יכולות להשתמש במרווח הזה שלפני הלידה על מנת לבחור. לבחור את האופן בו אנחנו רוצות להיות בתוך הלידה הזו וללדת את עצמנו מחדש. לבחור היכן אנחנו רוצות שיהיו המחשבות שלנו ולגלות איך אנחנו יכולות לנהל את הלידה שלנו מתוך מקום של עוצמה אדירה, בלי תלות במה שיקרה בחוץ או באיך שתתפתח הלידה.

אנחנו יכולות לבחור להזמין לתוך חיינו אפשרויות חדשות ונוספות ולהרחיב את ארגז הכלים שלנו. הלידה היא הזדמנות מופלאה להזמין ולהתנסות בכלים ואפשרויות חדשות, כי מתוך ההתנסות הכל כך עוצמתית הזו, הם יחלחלו לתוך חיינו ויהיו חלק מאיתנו. לכן, הלידה היא מתנה עצומה להתבוננות, צמיחה, התפתחות וטרנספורמציה. ככל שנדייק יותר את המקום שבו אנחנו רוצות להיות, כך הלידה שלנו תוכל לאפשר לנו להיות שם, לצמוח לשם.

אני מאמינה גדולה בכך שהגוף שלנו יודע ללדת. – הגוף שלנו בנוי כדי ללדת. אנחנו מוכנות ויודעות ללדת. אנחנו מכווננות לתכלית, מחוברות לבריאה. כפי שהגוף שלנו ידע ליצור אדם ובכל שבוע של ההריון קרו בדיוק הדברים שהיו צריכים לקרות בדיוק בלתי נתפס, כך גם כל המערכות בגופנו יודעות היטב את תפקידן, ללא התערבות שלנו. אנחנו מוכנות ויודעות ללדת. הרמה הפיזיולוגית לא בשליטתנו בכל מקרה. אך ההתכווננות שלנו נתונה בידינו ולבחירתנו. זה המקום לעשות הכנה. הלידה תתרחש בכל מקרה, השאלה היא איך אנחנו נהיה בתוכה. אם נחבר בין הגוף לנפש נוכל להקל על הלידה שלנו, לעזור לו לעשות את מה שהוא יודע, בלי להפריע.

אני מזמינה נשים בהריון למרחב בו נפגוש בחוכמה הפנימית שלנו וניזכר יחד במה שאנחנו למעשה כבר יודעות.
להתראות
עדי

כתובת

שעות פתיחה

©All rights reserved to Ema Adama
לימודי NLP