קורסי הכנה ללידה

קורס הכנה ללידה באנגלית

הכנה ללידה לתאומים

הכנה ללידה חוזרת – רענון

פשוט ללדת – היפנוברת’ינג

קורס הכנה ללידה מרוכז – מרתון

קורס הכנה ללידה פרטני

קורס הכנה ללידה

ניתוח קיסרי – הכנה ללידה בקיסרי

תיקון חווית לידה

תוכנית לידה

חשיבות קורס הכנה ללידה

מתי מתחילים קורס הכנה ללידה

מעגל נשים לקראת לידה

קורס הכנה ללידה טבעית

קורס הכנה ללידה – עמיתי “חבר”

קורס הכנה ללידה קרנות השוטרים

קורס הכנה ללידה לאומית

קורס הכנה ללידה כללית

קורס הכנה ללידה כללית

קורס הכנה ללידה שירותי בריאות כללית – כללית מושלם – פלטינום – הכנה ללידה קופ”ח כללית – סדנת הכנה ללידה בית חולים מאיר


אתם בהריון? לקוחות כללית? מחפשים קורס הכנה ללידה עשיר, מעניין ואיכותי?
יופי, אתם לא צריכים וויז, פשוט הגעתם ליעד…
קורס הכנה ללידה מקצועי עם הטבות לעמיתות ה… שב”כ – שירותי בריאות כללית.

אם אתם חברי קופת חולים כללית אתם זכאים להחזר של 75% מסל הריון על קורס הכנה ללידה של אמא אדמה הוד השרון”( ” )

נראה כי קורסי הכנה ללידה של מרכז אמא אדמה הוד השרון, נולדו בבית חולים מאיר בכפר סבא…
שרי קרוכמל מנהלת המרכז, היא מיילדת מוסמכת אשר יילדה כבר כ-12,000 תינוקות במשך כ-25 שנות עבודתה כמיילדת בחדר לידה של בית חולים מאיר (של שירותי בריאות כללית, כמובן). עוד לפני 17-18 שנה הייתה שותפה להקמת מערך קורס הכנה ללידה במאיר ובמשך שנים רבות העבירה אין ספור קורסי הכנה ללידה בבי”ח מאיר.

בד בבד עם עבודתה בבית החולים המשיכה שרי ללמוד – מצד אחד תואר ראשון “קונבנציונאלי” בסיעוד ומצד שני קורסים והשתלמויות רבות בתחומים מגוונים של רפואה משלימה – טבעית, בעיקר כאלה הקשורים בתחומי הריון ולידה. כאשר חשה כי “אינה מתחברת” עוד רק למתכונת קונבנציונאלית של קורס הכנה ללידה כפי שנהוג היה להעביר אז בבתי חולים או בקופות החולים, עשתה מעשה ולפני כ-15 שנים הקימה את מרכז אמא אדמה – המרכז להריון, לידה והורות בהוד השרון.

קורס הכנה ללידה עשיר ואיכותי, עם מיילדת מנוסה, דולה ויועצת הנקה מוסמכת IBCLC
באמא אדמה פיתחה שרי מתכונת מנצחת של קורס הכנה ללידה, קורס הכנה ללידה מושלם המשלב בין הגישה הרפואית – מדעית – קונבנציונאלית, לבין גישת הרפואה המשלימה – טבעית – הוליסטית, כאשר במקביל היא המשיכה וממשיכה עד עצם היום הזה ליילד בחדר הלידה של מאיר.

מאז הוקם מרכז אמא אדמה מתקיימת בו פעילות ענפה במגוון תחומי הריון ולידה, כאשר אלפי נשים וזוגות בהריון שהגיעו מחדרה עד גדרה ואף מעבר לכך, עברו אצלנו קורסי הכנה לידה בכל מתכונת ומכל סוג אפשרי. בהקלקה על הכפתורים בצד ימין של הדף תוכלו לקרוא על מגוון אפשרויות ומתכונות של קורסי הכנה ללידה שמתקיימים באמא אדמה: קורס הכנה ללידה קבוצתי או קורס לידה פרטני (פרטי לגמרי, אחד על אחד…), קורס מקוצר / מזורז / מרוכז ואם תרצו “מרתון” הכנה ללידה, או קורס נרחב עם תוספות ושיעורי בונוס למעוניינות, סדנת הכנה ללידת תאומים או קורס הכנה ללידה באנגלית או שפה אחרת ועוד ועוד.

הקשר עם מרכז רפואי מאיר ועם כללית איננו רק מתוקף עבודתה של שרי קרוכמל בבי”ח זה, שכן גם שותפה בכירה נוספת בצוות המקצועי והמנוסה המעביר את קורסי הכנה ללידה של אמא אדמה, עובדת בבי”ח מאיר. בכל קורס הכנה ללידה קבוצתי של אמא אדמה, מתקיים שיעור הכנה להנקה אותו מעבירות יועצות הנקה מוסמכות IBCLC, אחת מהן אחראית מחלקת תינוקות וילודים בבית חולים מאיר.

קורס הכנה ללידה מושלם ללקוחות כללית מושלם – למה להסתפק בפחות?

בתמונה: תרגול מעשי לזוגות בהריון בקורס הכנה ללידה של אמא אדמה הוד השרון. עכשיו גם לקוחות כללית נהנים מהנחה מיוחדת ואין ספור הטבות

כתובת

שעות פתיחה

©All rights reserved to Ema Adama
לימודי NLP