קורסי הכנה ללידה

קורס הכנה ללידה באנגלית

הכנה ללידה לתאומים

הכנה ללידה חוזרת – רענון

פשוט ללדת – היפנוברת’ינג

קורס הכנה ללידה מרוכז – מרתון

קורס הכנה ללידה פרטני

קורס הכנה ללידה

ניתוח קיסרי – הכנה ללידה בקיסרי

תיקון חווית לידה

תוכנית לידה

חשיבות קורס הכנה ללידה

מתי מתחילים קורס הכנה ללידה

מעגל נשים לקראת לידה

קורס הכנה ללידה טבעית

קורס הכנה ללידה – עמיתי “חבר”

קורס הכנה ללידה קרנות השוטרים

קורס הכנה ללידה לאומית

קורס הכנה ללידה כללית

קורס הכנה ללידה לאומית

קופת חולים לאומית הכנה ללידה – החזר כספי למבוטחי לאומית על קורס הכנה ללידה

אתם חברי קופת חולים לאומית? אתם בהריון?
רוצים לעבור קורס הכנה ללידה שווה ואיכותי?

אתם זכאים לקבל החזר כספי של למעלה מ-300 ש”ח (מתעדכן כל שנה) ו… באמא אדמה
הוד השרון תוכלו לקבל אפילו יותר, כולל כפל הנחות!

על קורסי הכנה ללידה של אמא אדמה הוד השרון בודאי כבר שמעתם. אחרי למעלה מעשור של פעילות ענפה בתחומי הריון ולידה ואחרי אלפים רבים של נשים וזוגות בהריון שעברו אצלנו קורסי לידה מכל סוג ובכל מתכונת אפשרית, סביר להניח שכבר שמעת המלצה מהאחות, החברה, השכנה או הבת דודה, או לפחות קראת המלצות על קורס הכנה ללידה כמעט בכל פורום הריון ולידה שקיים באינטרנט.

גם אם עדיין לא שמעתם, לא נורא. בהקלקה על הכפתורים בצד ימין של הדף תוכלו לקרוא על מגוון אפשרויות ומתכונות של קורסי הכנה ללידה שאנחנו מקיימים: קורס הכנה ללידה קבוצתי או קורס לידה פרטני (פרטי לגמרי, אחד על אחד…), קורס מזורז, קצר ומרוכז (מרתון הכנה ללידה) או קורס רחב עם תוספות ובונוסים, הכנה ללידת תאומים או קורס הכנה ללידה באנגלית או בשפה אחרת ועוד ועוד.

קופות החולים השונות מציעות למבוטחות של אפשרויות שונות לגבי סל השירותים והמוצרים בתחומי ההריון והלידה, כאשר ההבדלים ביניהם בתחומים שונים של הסל יכולים להיות משמעותיים, כאשר בתחום קורס הכנה ללידה הם אפילו משמעותיים ביותר.

קופת חולים לאומית מעניקה למבוטחיה את החופש לבחור קורס הכנה ללידה איכותי לפי רצונם ולפי צרכיהם, כמעט בכל מקום פרטי בארץ שמעביר קורסי הכנה ללידה. מבוטחי לאומית זכאים לקבל החזרים כספיים עבור הוצאות ממשיות שהוציאו על קורס הכנה ללידה אצל גורם פרטי וזאת כנגד מסירת קבלות מקוריות בלבד.

מרכז אמא אדמה – המרכז הוותיק להריון, לידה והורות ממוקם ב”בניין אגם” ברח’ הבנים 14 כניסה ב’ בהוד השרון ואם למבוטחי “לאומית” תושבי אזור השרון הכתובת נראית מוכרת, יש לכך סיבה. זו בדיוק הכתובת של סניף קופת חולים לאומית הוד השרון – אותו רחוב, אותו מספר בית, אפילו אותה כניסה, רק שסניף הקופה נמצא בקומה 1 בעוד אמא אדמה נמצאת למעלה בקומה 3. מאד נחמד לנו לתת חשבונית על קורס הכנה ללידה ללקוחות לאומית “הנאלצים” רק לרדת שתי קומות כדי לקבל את ההחזר הכספי המגיע להם…

הבטחנו הפתעות נוספות וגם כפל הנחות ואכן זה המצב. לקוחות לאומית העוברים קורס הכנה ללידה באמא אדמה יכולים להנות מ”גם וגם” ו… גם. גם קורס הכנה ללידה איכותי עם צוות מקצועי בעל ניסיון רב הכולל מיילדת מוסמכת, דולה ויועצת הנקה IBCLC, גם להנות מכל המבצעים של אמא אדמה כמו סדנת החייאה ועזרה ראשונה לתינוקות במתנה למשתתפי הקורסים הקבוצתיים בשווי 180 ש”ח או מבצעים אחרים המתקיימים מעת לעת, גם מההנחות הניתנות בעת חיוב כרטיס אשראי של מועדון “חבר”, “קרנות השוטרים” או עובדי “אמדוקס” ואחרי כל ההנחות והמבצעים, עדיין להיות זכאים גם לקבל את מלוא ההחזר הכספי מקופת חולים לאומית.

אחרי כל אלה, מה שנותר לכם לעשות זה רק להתקשר למרכז אמא אדמה בהוד השרון ולתאם את המועד ואת המתכונת הרצויים לכם עבור קורס ההכנה ללידה שלכם – 09-7408693

שיהיו לכם קורס הכנה ללידה מהנה, מעניין ומועיל ובעיקר לידה קלה וחוויתית.
בתמונה: שיעור תרגול מעשי עם המיילדת שרי קרוכמל, בקורס הכנה ללידה של מרכז אמא אדמה בהוד השרון (נמצא מעל סניף “לאומית” הוד השרון) וכמו שניתן לראות – הזמן עובר מהר כשנהנים…

כתובת

שעות פתיחה

©All rights reserved to Ema Adama
לימודי NLP