קורסי הכנה ללידה

קורס הכנה ללידה באנגלית

הכנה ללידה לתאומים

הכנה ללידה חוזרת – רענון

פשוט ללדת – היפנוברת’ינג

קורס הכנה ללידה מרוכז – מרתון

קורס הכנה ללידה פרטני

קורס הכנה ללידה

ניתוח קיסרי – הכנה ללידה בקיסרי

תיקון חווית לידה

תוכנית לידה

חשיבות קורס הכנה ללידה

מתי מתחילים קורס הכנה ללידה

מעגל נשים לקראת לידה

קורס הכנה ללידה טבעית

קורס הכנה ללידה – עמיתי “חבר”

קורס הכנה ללידה קרנות השוטרים

קורס הכנה ללידה לאומית

קורס הכנה ללידה כללית

תוכנית לידה

תוכנית לידה עם מיילדת – בניית תוכנית לידה אישית עם מיילדת מוסמכת – Birth Plan

בעבר הלא רחוק היו רוב היולדות מגיעות אל חדרי הלידה ויולדות בהתאם ל- “תוכנית לידה” שהוכתבה על ידי הפרוטוקולים הרפואיים של משרד הבריאות ובתי החולים. ליולדות ולבני זוגן לא הייתה כמעט שום יכולת להשפיע על אופן ומהלך הלידה, בוודאי לא יכולת לתכנן אותה מראש. על תכנית לידה אישית של בני הזוג, איש עדיין לא שמע…

למען האמת, זה נשמע די הגיוני שכן המילים “תוכנית” ו”לידה” הן לכאורה באמת דבר והיפוכו, ממש שני ביטויים סותרים, שהרי אנשי מקצוע רבים אומרים “לידה!? אנחנו בקושי יודעים איך ומתי היא תתחיל, אין לנו מושג איך היא תימשך ובוודאי שלא איך תסתיים” ואם זה כך מה ללידה ולתוכנית לידה?

בתמונה למעלה: שרי קרוכמל בעת סיור בחדר לידה במאיר

אך הנה למרות זאת, בשנים האחרונות יותר ויותר יולדות מודעות ליכולתן לנסות ולתכנן ואולי אף להשפיע על מהלך וצורת הלידה שלהן והן מבקשות לכתוב מראש תוכנית לידה מסודרת (Birth Plan), על פי רוב הן עושות זאת ביחד עם בן זוגן.

למרות ריבוי היולדות המעוניינות בכתיבת תוכנית לידה, לא מדובר במשהו שבלוני ואוטומטי, אלא בתוכנית לידה אישית וייחודית הנעשית בשיתוף אשת מקצוע מנוסה ומיומנת בתחומי ההריון והלידה, אשר תדע לגשר בין השאיפות, הרצונות, ההעדפות, הכמיהות והפנטזיות של היולדת בדבר הדרך שבה היא מדמיינת את הלידה שלה, לבין מה שאפשרי, מעשי, רצוי ונכון לביצוע בשעת הלידה.

שרי קרוכמל, מנהלת מרכז אמא אדמה בהוד השרון, הינה מיילדת מוסמכת למעלה משני עשורים, כאשר בתקופה זו היא צברה ניסיון רב גם בהדרכת נשים וזוגות לקראת, במהלך ואחרי לידה. שרי משלבת בין ניסיונה בתכנון וכתיבת תוכנית לידה “תיאורטיות” עם התנסויות מעשיות בהוצאת תוכניות אלה אל הפועל כמיילדת בחדר לידה.

ניתן להיפגש עם שרי קרוכמל לשם גיבוש / כתיבת תוכנית לידה אישית, כאשר עלות הפגישה היא 250 ₪.
למי שעברו קורס הכנה ללידה באמא אדמה הוד השרון, מחיר הפגישה האישית לצורך התוכנית הוא 150 ₪ בלבד.
רוצים לתאם פגישה עם שרי לכתיבת תוכנית לידה באמא אדמה הוד השרון, צלצלו 03-3810022

תוכנית הלידה של חדר לידה מרכז רפואי מאיר כפר סבא: “…אנו מבקשים לכבד את בקשותינו לאורך תהליך הלידה עד כמה שניתן…”

 

ראוי לציין כי מי שמתכננים ללדת בבית חולים מאיר תוך הזמנת שירות מיילדת אישית, יכולים להיפגש עם מיילדת לשם כתיבת תוכנית לידה, ללא תשלום נוסף. מפגש עם מיילדת למטרה זו כלול בחבילת הלידה שמציע מועדון Baby & M, מועדון היולדות החדש של מאיר (שרי היא אחת מצוות המיילדות הנפגשות עם זוגות לכתיבת תוכניות לידה). אתם זכאים לבקש מפגש עם מיילדת לכתיבת תוכנית לידה בעת ההרשמה לחבילת הלידה של “ללדת במאיר”, שכן כאמור “הכל כלול” וחבל לשלם בנפרד על מה שמגיע לכם…
רוצים לתאם תכנית לידה במסגרת חבילת לידה עם מיילדת אישית במאיר, צלצלו אל מועדון היולדות 03-3810022

הערה:
תוכניות הלידה למיניהן, די דומות באופיין ובמהותן, גם אם ישנן גרסאות שונות של טפסים מובנים למילוי בבתי החולים / בתי היולדות בארץ. אם אין בקשה אחרת, שרי נוהגת למלא במהלך המפגש את טופס תוכנית לידה הנהוג בבי”ח מאיר (שהיא הייתה שותפה לפיתוחו ולכתיבתו לפני למעלה מעשור), אולם היא מכירה גם את טפסי תוכניות הלידה של חדרי הלידה האחרים וערוכה לסייע לכל זוג למלא תכנית לידה אישית, בהתאם להעדפותיו ולבית החולים שבו הוא מתכוון ללדת.

שתהייה לכם לידה טובה, קלה וחוויתית.

“תוכנית כבקשתך” – כתיבת תוכנית לידה אישית

כתובת

שעות פתיחה

©All rights reserved to Ema Adama
לימודי NLP