חזרה
אקווה בייבי

פינוקי בוקר 18.1.12 – על שחיית פעוטות ועל טיפולים במים

לא, עוד אין לאמא אדמה בריכת שחיה, לא בריכה סגורה ומחוממת וגם לא בריכה פתוחה, אבל במסגרת פינוקי בוקר לאמהות ותינוקות ביום רביעי – 18.1.12, נשמח לארח את איריס סלע רוזן, מנהלת אקווה בייבי בהוד השרון, מהמדריכות הוותיקות בארץ לשחייה ולטיפולי מים, אם לא לטבילה מרעננת, לפחות להרצאה מעניינת.

משתתפות ההרצאה תוזמנה לשיעור במים ללא התחייבות באקווה בייבי.

עיקרי חשיבות הטיפולים וההדרכות במים לתינוקות ופעוטות, עפ”י איריס סלע רוזן:

הימצאות בסביבה מימית זכורה לתינוקות עוד מהרחם, כסביבה מגנה, חמימה, תומכת ומכילה. תרומתם של מים כסביבה מחזקת ומשחררת, הוכחה במחקרים ובטיפולים שונים.
שילוב של גוף אל גוף בסביבה מימית חמימה, יוצר בין תינוקות להוריהם קשר מיוחד.
הפעילות במים נעשית בהקשבה ובכיף תוך כדי משחק, שירה והרבה מגע ואהבה.
הפעילות במים מהווה זמן איכות בין הורים לילדים הזדמנות לתינוק לפתח  ולהגדיל את  הביטחון העצמי שלו. כמו כן מתפתחת אצל התינוק למידת גבולות המקנה לו את הבסיס להתפתחות תקינה וטובה. שחיה במים עם בקרה על חיזוק שרירים מתאימים, יובילו לפעוט מרוצה וחייכן בעל מיומנויות לתחילת הדרך.

אודות המנחה: איריס סלע רוזן, אמא לשלוש, מוותיקות המדריכות והמטפלות במים בארץ, מקימת ומנהלת אקווה בייבי בהוד השרון. מתמחה ביצירת קשרים עם תינוקות, בעלת ניסיון רב בעבודה התפתחותית עם הורים וילדים במים ומחוצה להם, אחרי שאלפי תינוקות כבר שחו ונהנו תחת ידיה. ממפתחת שיטת “ג’הארלה” {המותאמת לילדים ולפעוטות}, מפעילת פעוטות במים {מוסמכת בית איזי שפירא}, מדריכת ליווי התפתחותי בשיטת שלהב {CHILD SPACE }, מטפלת בכירה בשיטת ג’הארה ועוסקת בפעילויות נוספות במים: טיפולי הידרותרפיה,לימודי שחייה, טיפולי ג’הארה סדנאות ומפגשי העשרה.

כתבות נוספות

שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


קורס דולות לאחר לידה


מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP