חזרה
ביו אנרגיה

Biorgonomy – ביואנרגיה – ביואורגנומי

Biorgonomy – היא שיטת אבחון וטיפול, שבעברית נהוג לכתוב את שמה ביו אנרגיה, או ביואורגנומי, שפיתח והמציא רפי רוזן ז”ל (בתמונה הקטנה מימין) והיא מסתמכת על כתבים של ד”ר וילהלם רייך.

על פי ד”ר רייך, בכל עצם ביקום, חי, צומח או דומם, יש אנרגיה והיא מחוללת חיים. הוא קרא לאנרגיה הזו “אורגון”, למדע החוקר אותה – “אורגונומי”, שהוא מקור השם “ביואורגונומי”.

האבחון על פי הביוארגונומי נעשה בשיטה ייחודית של חישת אנרגיה באמצעות תגובת העפעפיים – המכשיר העדין והמשוכלל ביותר לחוש אנרגיה, שאותו גילה רפי רוזן במסגרת מה שנקרא “ביואנרגיה שימושית”.

בעזרת העפעוף ניתן לאבחן בצורה קלה ויעילה את מקור הבעיות הפיזיות ו/או הרגשיות מהן סובל המטופל ולטפל בהן. הבסיס לטיפול ביואורגונומי הוא ההבנה כי מרבית בעיותיהם של בני האדם, נוצרות בגופים האנרגטיים המקיפים אותם, משם מחלחלות אל גופם ואז באות לידי ביטוי כמחלה גופנית או כבעיה נפשית.

טיפול ביואורגונומי אינו מצריך בהכרח נוכחות של המטופל ליד המטפל מאחר והוא נעשה באמצעות ערבול אנרגטי הגורם להחזרת שדות אנרגיה אל המטופל, או לאיבר מסוים שלו, ומחזיר את פוטנציאל הריפוי והשיקום של האיבר. שינוי או ההקלה בכאב יורגשו באופן מיידי או כעבור שעות אחדות, ימים או שבועות, תלוי בחומרת המחלה.
במהלך טיפול אנרגטי כזה ניתן לנוע על פני חייו של המטופל, לאתר אירועים בחייו ובמיוחד אירועים טראומטיים ולטפל בהם. על פי מטפלים בביואורגונומי הטיפול יכול לשחרר מפחדים ופוביות בצורה מוחלטת ואף “ניתן לראות ניסים במהלך הטיפול”. תחום נוסף ששיטת ביואורגונומי מטפלת ומשפרת הוא מערכות יחסים בין אנשים. על פי השיטה חלק מבעיות התקשורת בין בני אדם מקורו בזיכרון אנרגטי של אירועים מכאיבים, כאשר פתיחת וניקוי החסימות בין המעורבים יכול לחולל נפלאות במערכות היחסים, כולל בין בני זוג.

שיטת ביואורגונומי אינה מתאימה לכל אחד ועל מטפל מיומן לבחון ולשאול (מבחינה אנרגטית) בטרם הטיפול אם יש בכוחו של טיפול ביורגונומי כדי לסייע לאותו מטופל. אם מקור הבעיה איננו אנרגטי, הטיפול לא יעזור. פרט לכך, ישנם כאלה שמסיבות שונות לא מתאים להם לקבל טיפול אנרגטי אלא טיפול פיזי בלבד.
בניגוד לזה שלא לכל אחד מתאים הטיפול, הרי שכל אחד יכול ללמוד ביואורגונמי ולא נדרש לכך ידע או ניסיון קודם.

כתבות נוספות

מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


תיקון חווית לידה


קורס דולות לאחר לידה


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP