חזרה
בייבי יוגה

סדנת יוגה לתינוקות – Baby Yoga

בייבי יוגה היא דרך נפלאה להענקת חום ואהבה לתינוק, לתרומה להתפתחותו הסנסו-מוטורית וליצירת חוויה משותפת וטובה של ההורה והתינוק.

זהו זמן איכות חשוב ומשמעותי. בסדנת בייבי יוגה מתרגלים אסאנות (תנוחות) שונות לתינוק, תנוחות משותפות להורה ולתינוק, נשימות ומגע, בשילוב עם צליל. כל הפעילות, גם במהלך הסדנה וגם ב”שיעורי הבית”, נעשית בצורה עדינה, בטוחה ומרגיעה והיא מצוינת לחיזוק מערכת החיסון אצל התינוק, לשיפור תהליך העיכול שלו, להקלה על בעיות של גזים, קוליק ובקיעת שיניים.

תרגול סדיר של בייבי יוגה יביא להרגלי שינה טובים יותר לתינוק ו… להוריו ויסייע לתינוק ללמוד על גבולות גופו.

סדנת בייבי-יוגה מיועדת לתינוקות מגיל 8 שבועות (כי לפני זה הם עדיין ישנים רוב הזמן ופחות משתפי פעולה) ועד גיל זחילה (כי אחרי שהם כבר זוחלים, הם כבר עושים מה שהם רוצים ולא כל כך מה שאנחנו היינו רוצים שיעשו…)

סדנאות בייבי יוגה במרכז אמא אדמה בהוד השרון, מתקיימים בהנחיית המדריכה המנוסה: שרון מקוב – מדריכה ומנחת הורים לתינוקות, מעבירה סדנאות בייבי יוגה בשילוב תנועה התפתחותית ועיסוי תינוקות, בוגרת מכללת “דיאדה” ומדריכת תנועה לגיל הרך, בוגרת “וינגייט”.

מומלץ לקרוא את המאמר של שמופיע בהמשך – בייבי יוגה – חוויה בשניים

כתבות נוספות

מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


קורס דולות לאחר לידה


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP