חזרה
בייבי שיר

קורס בייבי שיר – מוסיקה ושירים לתינוקות – סדנה למוסיקה להורים עם תינוקות

בכל התרבויות מורכבת התקשורת עם התינוקות הרכים מקולות וצלילים. מטרת חוגי בייבי שיר היא לפתח את הבסיס לתקשורת של התינוק איתנו. התקשורת שלנו עם התינוקות בנויה מחמישה קשרים: קשר עין וקשר קול, קשרים באמצעות מגע, צלילים ותנועה.

עיקר העבודה במהלך קורס בייבי שיר, היא ללמוד ולהכיר את חמשת הקשרים ולהדריך את ההורים כיצד לפתח קשם אלה עם תינוקותיהם. הפעילות נעשית בעזרת שירים ודקלומים קצרים שחוברו במיוחד ל סדנת בייבי שיר. וכן תוך שימוש ברפרטואר המוכר של שירי ילדים, שבודאי מוכר גם להורים מילדותם שלהם, אשר ישמשו אותם בכל עת בקשר שלהם עם בנם או בתם.

דרך השירה, המגע, הצליל, התנועה והקירבה שביניהם, חווים התינוק וההורה אחד את השני וככל שהחוויה המוזיקלית מתעצמת, היא מעמיקה גם את הקשרים שבניהם.

סדנת בייבי שיר מיועדת לתינוקות מגיל לידה עד 6 חודשים.

מנחת חוגי בייבי שיר במרכז אמא אדמה הוד השרון: איילה פוקס – מחנכת מוסיקה מנוסה לגיל הרך, מנחת קבוצות מוסיקליות להורים וילדים, בוגרת המרכז להכשרת מחנכים למוסיקה בגיל הרך של אורלי צלאל (מפתחת קורס בייבי שיר).

סדנת בייבי שיר איננה פעילה כרגע באמא אדמה הוד השרון. אולי בעתיד תחזור שוב…

בהקלקה כאן תמצאו פרטים אודות חוגי מוסיקה לתינוקות המתקיימים כיום במרכז אמא אדמה בהוד השרון.

כתבות נוספות

תיקון חווית לידה


שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


קורס דולות לאחר לידה


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP