חזרה
גן ילדים – גני ילדים

עושה רושם שהוד השרון, עם אוכלוסיית הצעירים המתרבה, הופכת להיות מעצמת גני ילדים (מתי עברתם לאחרונה ברחוב חנקין בהוד השרון? יש שם עוד בית שאפשר להפוך אותו לגן ילדים והוא עוד לא הפך לכזה?)

לכבוד תחילת ההרשמה לגני ילדים לקראת שנה הבאה, החלטנו להקדיש את הדף הזה לפרסום גני ילדים בהוד השרון.

יש לכם גן ילדים בהוד השרון ואתם רוצים להצטרף לרשימה. אתם מוזמנים לפנות אלינו.

גן דן דינה

קבוצת גני ילדים בהוד השרון, הממוקמת ברחוב חנקין ובמרכז מגדיאל מסביב לגן הציבורי.

גן דן דינה שכמו שהבנתם הוא גן ילדים ש… מנהלת דינה, מבטיח ים של חום ואהבה, “מטפלת מלווה העולה עם הילדים בסוף השנה לכיתות המשך”, מה שמהווה “יתד של יציבות, המשכיות ומעברים קלים”. פעילות יצירתית ולימודית עשירה ומגוונת.

רב גן

קבוצת גני ילדים בדרך רמתיים, הוד השרון, המצהירה שהם “הכי טובים” כבר למעלה מ-20 שנה.

גן ילדים רב גן, מציע פעילויות העשרה ויצירה בחוגי טבע, ריתמיקה, מוסיקה, התעמלות, שיעורי ג’ודו, שעת סיפור ועוד. ברב גן גם תינוקיה ומעון מגיל 3 חודשים עד גיל 5 שנים.

גיאוגן – פעוטון ובית לחינוך סביבתי

גן ילדים ברח’ הגולן הוד השרון, הפועל “בגישה חינוכית, אקולוגית וירוקה”.

גיאוגן מכריז על עצמו כעל “גן ילדים אקולוגי וירוק ברוח אחרת”. הוא ממוקם במבנה חדיש ובעיצוב ייחודי. יצירה מחומרים הניתנים לשימוש חוזר, תוכנית לימודים המבוססת על ערכי הסביבה, צעצועים ומשחקים מחומרים טבעיים בלבד, תזונה מאוזנת ובריאה תוך ייעוץ עם נטורופתית.

גנים שלנו בטבע

קבוצת גני ילדים ותיקה בהוד השרון, הפועלת ברחי התכלת והשקמים הוד השרון. גני ילדים וגם תינוקיה הפועלים “בשיטה זורמת עם דגש על טבע, אווירה חמה ומשפחתית כמו פעם… חיבור מושלם בין הייחודיות של הילד לעולם המופלא שבחוץ. חיבור לסביבה ולטבע ובכלל לערכים ירוקים… “

גן בראשית

גן ילדים ברח’ שח”ל הוד השרון, בהנהלת גננת מוסמכת, בעלת וותק וניסיון. גן בראשית אצלם “הילד הוא המרכז, נדבר אליו בגובה העיניים על מנת שירכוש ביטחון ועצמאות. נעניק לו חם והמון אהבה, בסביבה כפרית ורגועה.”

גן ילדים רחוק קרוב להורים עובדים, למשל “גנשלנו” – גן ילדים בתל אביב…

כן, מצא חן בעינינו גן ילדים שעשה הפוך – במקום להשאיר את הילדים בפעוטון או בגן קרוב לבית, ואז לנסוע לעבודה, בלי יכולת לתת קפיצה כשצריך ולחזור לחוצים בפקקים עד הילד הממתין בגן, פשוט להגיע עם הילד לגן הנמצא קרוב למקום העבודה. גן ילדים תל אביבי, העונה לשם גנשלנו, הוא גן כזה.

זהו גן ילדים שיש בו גם תינוקיה וגם פעוטון, הממוקם בלב קרית עתידים, מתחם ההי טק והעסקים של תל אביב, ליד רמת החייל. גנשלנו פועל בשעות ארוכות וגמישות של היום וכמעט ללא חופשות במהלך השנה ומאפשר על כן לעובדי ההי טק הרבים, או מקומות העבודה האחרים שבסביבה, להביא את ילדיהם אל הגן הייחודי גם בגישתו הזורמת, בהתאם לנוחותם. אולי גם זהו פתרון טוב להורי הילדים בהוד השרון ולמרות שלכאורה גנשלנו מתאים להיות ברשימת גני ילדים בתל אביב, מצאנו לנכון לשלבו ברשימת גני ילדים בהוד השרון, בתקווה שזה יועיל למי מכם.

כתבות נוספות

תיקון חווית לידה


מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


קורס דולות לאחר לידה


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP