חזרה
הטור של מאיה

כמה מילים של ועל מאיה:

אני מאיה רוזנצויג, בת 31, אמא לתמר המקסימה בת שנה ותשעה חודשים.
עד ה-1 בספטמבר הייתי אמא במשרה מלאה ונהניתי מכל רגע. כל זמני ומרצי הוקדשו לתמר שלי. כיום תמר התחילה ללכת לגן ואני “זוכה” לכמה שעות שקטות להקדיש לדברים עבור עצמי.

אני בעלת תואר ראשון בחינוך בלתי פורמאלי (חינוך קהילתי) עם התמחות בספרות עברית וכללית. כמו כן, אני בעלת תעודת הוראה לספרות לכיתות ז’-י’ אך כרגע אינני מעוניינת לעסוק בהוראה, אלא לפנות לתחום הכתיבה. כל כתיבה שהיא. אני נמצאת בתהליך של פתיחת עסק עצמאי בתחום הכתיבה ובעתיד מתכננת ללמוד עריכה לשונית. תחום הכתיבה נוגע מאוד לליבי. עבורי זהו עולם שלם שבו האדם יכול להתבטא על פי דרכיו ולתת לדמיון לפרוץ החוצה. מדי פעם אני “כותבת למגירה”, כמו שאומרים ואוהבת מאוד לקרוא.

מתוך אהבתי לספרות, אני קוראת לתמר ויחד איתה ספרים רבים מאז שהייתה בת 3 חודשים. קריאת ספרים לילדים היא ערך חשוב מאוד עבורי אשר תורם להתפתחות השכלית שלהם. זה מפתח אצלם את השפה ואת הדמיון בצורה בלתי רגילה.

בכתיבת הטור שלי באתר אמא אדמה אביא את הדברים הרגשיים אשר מעסיקים נשים הרות, אמהות טריות וגם אלה הפחות טריות אשר שלחו את ילדיהן לגנים ונמצאות במצב של הסתגלות למשהו חדש. הכול מתוך החוויות שעברתי באופן אישי. במהלך ההריון לא קראתי שום ספר העוסק בנושא ולא הייתי חברה בשום פורום באינטרנט. משום מה דבר מאלה לא הטריד את מוחי. בחרתי לעבור את ההריון בדרך שלי ולפעול על פי האינסטינקטיים האישיים שלי. אני ממשיכה באותה דרך בתור אמא, ואלה הדברים שאשמח לשתף את כולכן. כמו כן אכתוב מדי פעם המלצות לדברים קטנים ונחמדים עבור הילדים שלנו ועל פעילויות נחמדות שניתן לעשות יחד.

אם יש דברים שמעניינים אתכן ושיוכלו לעניין אחרות, אשמח לקבל מכן רעיונות נוספים לטורים וגם תגובות על מה שכתבתי.
את הדברים תוכלו לכתוב למייל
להתראות
מאיה רוזנצויג


במסגרת טורי “להיות אמא” אתן מוזמנות לקרוא גם טורים של אמהות כותבות נוספות:
הטור של אורית | הטור של אילת | הטור של מאיה | הטור של אפרת | הטור של אריאל ובקרוב טורים נוספים…
תגובות לטורים ורעיונות לטורים הבאים יתקבלו בשמחה במייל – דוא”ל להיות אמא
רוצות גם לכתוב טור של אמא? אתן מוזמנות לכתוב לנו.
צוות אמא אדמה

כתבות נוספות

שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


תיקון חווית לידה


מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP