חזרה
טיפול שיאצו בהריון

טיפולי שיאצו בזמן הריון – שיאצו לנשים בהריון

השינויים ההורמונאליים המתרחשים בגוף האישה בזמן ההריון, הבצקות, העלייה במשקל, נפח הדם העולה והנשימה המאומצת, בנוסף ללחצי החיים המודרניים, גורמים לא אחת למתח שרירי כתפיים, גב, מותניים, עכוז, רגליים ולעייפות נפשית מצטברת, טיפולי שיאצו במהלך הריון יש בהם כדי להקל על כל אלה.

כאן תוכלו לקרוא עוד על טיפול שיאצו בכלל אבל אנחנו באמא אדמה הוד השרון, כמרכז הריון ולידה מתמחים בטיפולים לנשים בהריון ועל כן מזמינים אתכן לטיפול שיאצו בהריון, טיפול מרגיע, משחרר ומרענן.

טיפול שיאצו לנשים הרות נועד להקלה והרפייה, לשיכוך ולריכוך המתח הפיזי והנפשי ולאפשר זרימת חיים שוטפת, הרגשת רוגע ורעננות, הנאה מן ההריון וקשר טוב יותר עם העובר.

ניתן לקבל טיפולי שיאצו החל מסוף השליש הראשון של ההריון ועד ללידה ממש. הטיפולים מקלים על חודשי ההריון ומסייעים בהכנה ללידה, פותחים את צוואר הרחם, מזרזים את התהליכים הטבעיים של הגוף בתקופה זאת, מרגיעים ומרפים.

טיפול שיאצו רגילים נעשים או על מיטת טיפולים או על מזרונים, אולם במקרה של טיפולי שיאצו לנשים בהריון, אנו נוהגים לבצע את הטיפולים על מזרונים בלבד. הטיפולים ניתנים כשהמטופלת לבושה בלבוש נוח (למשל, לא בג’ינס…)

את מוזמנת להזמין לעצמך מתנה – טיפול שיאצו בהריון,

או לרמוז למישהו אחר שזאת המתנה המועדפת…

הטיפולים מתקיימים במרכז אמא אדמה – הריון, לידה, הורות, רפואה משלימה בהוד השרון

לתיאום טיפול שיאצו בהריון 03-3810022

משך טיפולי רפואה משלימה בהריון (שיאצו, עיסוי וכו’) – כ-50 דקות (כל שעה עגולה מתחיל טיפול).

אפשר לקבוע (או לקבל במתנה…) טיפול שיאצו חד פעמי “בשביל הכיף” וניתן גם לקבוע סדרות של טיפולי שיאצו, בהתאם לרצון ולצורך הגופני והנפשי.

מחיר טיפול שיאצו בהריון בודד באמא אדמה הוא 270 ש”ח.

למזמינה סדרה של 5 טיפולי שיאצו בהריון יהיה מחיר כל טיפול 255 ש”ח.

בסדרה של 10 טיפולים של שיאצו הריון מחיר כל טיפול 240 ש”ח בלבד.

אגב, סדרת טיפולי שיאצו בהריון יכולה להמשך גם בתור טיפולים אחרי לידה…

(אם נותרו לך טיפולים בסדרה ובינתיים ילדת, תוכלי כמובן להנות מהמשך הטיפולים לאחר הלידה, או להעבירם למישהי אחרת. כאן תמצאי פרטים על טיפול שיאצו לאחר לידה).

כתבות נוספות

קורס דולות לאחר לידה


שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP