חזרה
ייעוץ שינה לתינוקות

יועצות שינה לתינוקות – ייעוץ שינה – יועצת שינה מוסמכת – בעיות שינה אצל תינוקות – שנת תינוקות – הפרעות שינה

למה התינוק שלי לא ישן? זוהי שאלה המציקה ומטרידה הורים רבים, אבל אתם לא לבד… 

באמא אדמה הוד השרון ריכזנו ידע וניסיון רב בנושא בעיות שינה / הפרעות שינה אצל תינוקות ופעוטות וכן צוות מקצועי מגוון ורב תחומי, הכולל גם יועצות שינה לתינוקות, העוסק ומתמחה בנושאי שינה… או אי שינה של תינוקות.
ניתן לקבל ייעוץ שינה והדרכה בנושא שנת תינוקות על ידי יועצות שינה מוסמכות לתינוקות, הן אצלנו במרכז אמא אדמה בהוד השרון והן באזורים אחרים בארץ.
זקוקים לקבלת ייעוץ שינה לתינוק שלכם? מחפשת יועצת שינה לתינוקות? צלצלו אלינו עכשיו, ושיהיה לכם לילה טוב…

נומי נומי ילדתי, נומי נומי נים…
אלפי הורים לתינוקות שרים את שיר הערש המוכר והידוע הזה בכל לילה לפני השינה, מאחלים “לילה טוב” ומייחלים ללילה שקט, לילה של שינה טובה ורגועה של תינוקותיהם ושל עצמם, לילה נטול הפרעות ובכי.
השינה חשובה מאוד לבריאות הפיזית והנפשית הן של מבוגרים והן של תינוקות, פעוטות וילדים, אולם הפרעות שינה אצל תינוקות נחשבות לאחד הקשיים העיקריים המגיעים לא פעם, ביחד עם האושר וההנאה שבהורות ובגידול ילדים.

מסתבר שלא צריך ולא חייבים לסבול, שכן הדרכה טובה ונכונה בנושאי שינה של תינוקות ע”י יועצת שינה לתינוקות מומחית ובעלת ניסיון, יכולה לעזור לפתור את הבעיות ולהתחיל תהליך בריא של מעבר לשינה רציפה ורגועה של התינוק וכמובן גם של הוריו. מסתבר שאפשר להנחיל הרגלי שינה חדשים ללא בכי (כמעט) אם רק לוקחים נשימה ארוכה ומקדישים לשינוי את תשומת הלב המתאימה. יועצת שינה לתינוקות מכירה את מבנה השינה של התינוק או הפעוט ואת הדרכים לעזור לו להירדם בעצמו מה שיביא בסופו של דבר לפחות התעוררויות בלילה.
לילה טוב ובעיקר ליל מנוחה…

כתבות נוספות

תיקון חווית לידה


שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP