חזרה
ניוזלטר יולי 2010

שמו של חודש אב, כמו גם שמם של יתר חודשי השנה בלוח העברי, הובא מגלות בבל ופירוש המילה אבו בבבלית הוא אש, על שום החום המעיק בתקופה זו של השנה. חום כבד הוא אכן הדבר המאפיין ביותר את החודש ואנו מאחלים לכולם צינון נעים וקל ככל שניתן, סיבה טובה להזכיר את שתי הגלידריות האיכותיות שנפתחו ממש בימים האחרונים בהוד השרון, גלידריית וניליה וגלידת אייסברג וולקנו שהגיעו אלינו סוף סוף מתל אביב, למרות שגם בריכה, ים או אבטיח מתוק וצונן יכולים לעשות היטב את העבודה…


נוספו באתר או חדש במרכז


מאמר של אפרת ברזל על “לידה טבעית” תוך כדי ניתוח קיסרי, לקראת סדנאות הכנה ללידה כזאת שתתחלנה בקרוב . קראו על ניתוח קיסרי טבעי
מאמר של היועצת העסקית טלי שטרנליכט המשווה בין ייעוץ וליווי עסקי לבין דולה, תמיכה בעסק מול תמיכה ביולדת. הקליקו ליווי עסקי או דולה לעסקיםהטור של אורית – מאז הניוזלטר הקודם נוספו שני טורים, אחד על חוויותיה של אורית בסדנת אמהות ותינוקות “לדבר מהבטן” שעברה והשני ובו טיפים לאמהות לתינוקות.
את שניהם תוכלו למצוא כאן – הטור של אורית


נשים חוגגות לנשים במעגלי החיים
מסיבות נשים, מסיבת רווקות, ימי הולדת, מסיבה לקראת לידה או מסיבת “חברות הכי טובות”. אפשר לשכור ולחגוג באולם האינטימי של אמא אדמה. לפרטים מסיבות נשים


סדנת פרחי באך
להתמודדות עם אתגרים כהורים לילדים בכל הגילאים. התמציות עוזרות במצבים של קושי רגשי: כעסים, התפרצויות, מתחים, בעיות חברתיות, פחדים, בעיות שינה, בעיות גמילה ועוד.
3 מפגשים החל מתאריך: 21 ביולי, ימי רביעי, בין השעות: 17:30-19:00
מנחה: שרון שני, מטפלת בפרחי באך ודמיון מודרך.
עלות הסדנה (שלושת המפגשים) – 250 ש”ח. הרשמה מראש!
לפרטים נוספים הקליקו סדנת פרחי באך


סדנה חד-פעמית ללימוד ושימוש בערכות קלפי תמונה, מילה ושאלה מבית points of you
הקלפים מתאימים לעבודה עצמית או זוגית, אחד על אחד, בחברה או בקבוצה. הסדנה מיועדת הן למטפלים הוליסטיים, מאמנים אישים וכו’ הרוצים להכיר עוד כלי מיוחד לשימוש בעבודתם והן לאוהבי משחקי חברה מאתגרים. כל באי אמא אדמה מוזמנים, עם חברות וחברים. הסדנה תתקיים ביום חמישי 29 ביולי, בשעה 19:30 והיא תמשך כשעה וחצי.
מחיר ערכת הקלפים הוא 128 ₪ והיא נמכרת אצלנו עדיין במחיר הכרות של 99 ₪ בלבד. עלות השתתפות בסדנה כולל ערכת הקלפים היא 150 ₪. מי שכבר רכש את הערכה יוכל להשתתף בסדנה תמורת 50 ₪.
לפרטים נוספים אודות הקלפים הקליקו – תמונה, מילה ושאלה


חדש
 – קבוצת ליווי התפתחותי לגילאי 6-9 חודשים
התינוק גדל והופך לעצמאי יותר, מביע את רצונותיו והעדפותיו, מפתח סימני שפה ראשונים ומתחיל במימוש מיומנויות חדשות כמו התהפכות שלמה, ניסיונות זחילה ראשונים, זחילת גחון, מעבר לזחילת שש ולישיבה עצמאית ונכונה. אתם מוזמנים ל- 7 מפגשי אחר צהריים מרתקים (במיוחד לאמהות ששבו לעבודה ורוצות “להדק את הקשר” עם תינוקן) שבהם נעבוד על: גירוי מערכת שיווי המשקל ורפלקס הבלימה, התפתחות עצמאות התינוק ע”י זחילה ותנועה במרחב, זחילת גחון ומעבר לזחילת שש, ישיבה עצמאית, תהליכי קשב וריכוז ועוד.
קבוצת ליווי התפתחותי החדשה תיפתח בתאריך 14 ביולי. יש להרשם מראש.
חוגי ליווי התפתחותי לקטנטנים עד גיל חצי שנה, נמשכות כרגיל בשעות הבוקר.


גניקולוגית – רופאת נשים באמא אדמה

למי שאינה יודעת עדיין, בתוך המרכז פועלת קליניקה של ד”ר טל בירון שנטל, מומחית בגינקולוגיה, מיילדות ופריון, בעלת התמחות על ברפואת האם והעובר. ד”ר בירון שנטל היא רופאה בכירה במחלקת נשים בבי”ח מאיר (מנהלת יחידת הריון בסיכון גבוה) ומטפלת בנערות ובנשים גם באופן פרטי.
לפרטים  – רופאת נשים בהוד השרון 

פעילויות שוטפות ונמשכות באמא אדמה:


חשוב ביותר!!! סדנת החייאת תינוקות ועזרה ראשונה לפעוטות.
הפעילות המיידית ומצילת החיים בדקות הקריטיות עד הגעת העזרה המקצועית.
הסדנה הבאה: 20.8.10 יום שישי בין השעות: 12:30-15:30.
עלות: 80 ₪ ליחיד, 130 לזוג. הרשמה מראש!


סדנת העשרה בשיטת ימימה להכנה ללידה
בהתאם לביקוש, מפגשים נוספים לסדנה עפ”י טקסטים מקוריים של ימימה להעשרה וקבלת כלים מעשיים ומקצועיים, כדי ללדת מתוך שמחה ואמונה.
הסדנה מיועדת לעוסקות בהריון ולידה: מיילדות, דולות – תומכות לידה, מדריכות הכנה ללידה, מורות יוגה להריון וגם נשים בהריון יכולות למצוא בה עניין רב.
3 מפגשים בהנחיית דורית אנקונינה, החל מתאריך: 12.8.10 ימי ה’. בין השעות: 18:00-20:00.
לפרטים נוספים הקליקי – הכנה ללידה בשיטת ימימה.


מפגש סבתאות – “להיות סבתא בדרך שלך”
בעקבות מפגש אחד שכבר קיימנו, התבקשנו לקיים מפגש סבתאות נוסף ושוב אנו ממליצים ומבקשים – הפנו את תשומת ליבן של האמהות ו/או החמות שלכן למפגש המיועד לענייני סבתות, שבו נעסוק בתפקידי הסבתא, מודעות עצמית וסדרי עדיפויות, בחירת מטרות, שאיפות ורצונות, הגדרת גבולות, נתינה וקבלה במשפחה הרב דורית.
נקיים מפגש סבתאות חד פעמי ביום חמישי, 5.8.10  בין השעות 20:00-21:30
המנחה: אורה גלר. עלות המפגש 50 ₪
לפרטים נוספים הקליקי מפגש סבתות

 קורסי הכנה ללידה שנפתחים החודש
יום ג’ ערב – 13.7.10
יום ו’ בוקר – 23.7.10
יום א’ ערב – 1.8.10
קורסים פרטניים, או רענון ללידות נוספות בתיאום מראש.


יוגה לנשים בהריון שתי קבוצות בימי שני בערב וביום שישי בבוקר (קבוצת יום רביעי של נעמי שעומדת ללדת, הופסקה למשך הקיץ).
וגם יוגה נשית, לאחר לידה ולכל גיל, עם המדריכה איילה גרוסמן בימי שני, בשעה 20:15, לפרטים הקליקי יוגה נשית


נפלאות המגע – סדנת עיסוי תינוקות

הסדנה מתקיימת בימי רביעי בבוקר, מחזור חדש יפתח ב-14 ביולי
למידע נוסף הקליקו סדנת עיסוי תינוקות.
פינוקי הבוקר של אמא אדמה
כמו בכל יום רביעי בבוקר, בשעה 11:00 אתן מוזמנות להצטרף אלינו יחד עם התינוקות, להתפנק על המזרונים והכריות, עם מזגן קר וקפה או תה חם ואפילו עוגיות טעימות, להרצאות, התנסויות והפעלות, במגוון נושאים, שבודאי תמצאו בהם עניין.


7.7.10 –  התפתחות תינוקות, הדגמת שיעור ליווי התפתחותי.
14.7.10 – דמיון מודרך ופרחי באך ככלי להתמודדות עם אתגרים בהורות.
21.7.10 – תזונה אחרי לידה ובהנקה – בראיה אחרת.
28.7.10 – פזיוטרפיה לאמהות ולאחר לידה.
לפרטים מלאים על הפעילויות הקליקו פינוקי בוקר


ההרצאות והפעילויות של פינוקי בוקר פתוחות לקהל הרחב בתשלום סמלי של 20 ש”ח בלבד. למשתתפות בקורס עיסוי תינוקות המתקיים בימי הפעילויות – הכניסה חינם!
לפני כל פעילות מומלץ לבדוק באתר שלנו באינטרנט אם חל שינוי. אגב לנוחותכן, אם תכתבו פינוקי בוקר בכל מנוע חיפוש כולל גוגל כמובן, תמצאו את דף הפינוקים שלנו בקלות…


סיפורי לידה – אל תשכחו לשלוח אלינו את סיפורי הלידה המרגשים שלכן, אפשר גם תמונות של הקטנטנים ואנו נשמח לפרסם אותם באתר להנאת כולם.


הנחות בכרטיסי אשראי – שימו לב, הרחבנו את ההתקשרויות שלנו עם מועדונים נוספים וכיום ניתנות אצלנו הנחות אוטומטיות בחיוב הכרטיס של בעלי כרטיסי: חבר, הוט, אשמורת, ישראכרט פלוס וכרטיס האשראי של עובדי חברת אמדוקס. ההנחות הנ”ל ניתנות על כל הפעילויות ובקניית כל המוצרים הקיימים אצלנו, למעט על מכשיר אפי נו.


נשמח ואף נודה לכן אם תעבירו מייל זה לחברות, שהמידע המופיע בו עשוי לעניין אותן.
להתראות בפעילויות הבאות, מצוות “אמא אדמה”.

כתבות נוספות

מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


קורס דולות לאחר לידה


תיקון חווית לידה


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP