חזרה
סדנא לשפת התינוקות – דנסטן

דנסטן – שפת תינוקות

השפה הסודית של התינוקות נחשפת לראשונה, אינטואיציה של אמא אחת ועשר שנים של מחקר פענחו את הקוד בבכי של התינוק

90% מהאמהות ממליצות על שפת התינוקות דנסטן להורים אחרים

70% מרגישות בטוחות יותר בעצמן אחרי שהשתמשו בשיטה

השיטה של שפת התינוקות דנסטן מקבלת חשיפה עולמית בתכנית של אופרה ווינפרי.

שפת התינוקות דנסטן – סדנת לימוד ותרגול בישראל

אנחנו ב-‘אמא אדמה’ התרשמנו והתלהבנו מהתגלית והזמנו את ה”אמא” של שיטת שפת התינוקות – דנסטן בארץ – שביט שחם להעביר אצלנו במרכז את סדנאות ההדרכה להורים.

הסדנה נערכת בקבוצת לימוד קטנות של 2-3 מפגשים מרוכזים בהם ניתן להתנסות ולתרגל את השפה בליווי הדרכה אישית ואח”כ לתרגל ולהתאמן בבית בליווי קלטת הדרכה. כל שיעור מספק את הכלים לזיהוי צלילים מסוימים ומציע טכניקות להרגעת התינוק.

לסדנה מוזמנים הורים לתינוקות בני שבועיים ועד גיל 3 חודשים כדי ללמוד כלי נהדר וחיוני לתקשורת אפקטיבית עם הבייבי החדש/ה שלכם.

טל שדה קון אמא של דניאל שעברה את הסדנה אומרת: “כעת אני מבינה שלא כל בכי פירושו רעב ואני סומכת על התינוקת שלי שתאמר לי בדיוק מה היא צריכה”.

מי מאיתנו ההורים לא היה רוצה – לפענח את הבכי של התינוק/ת ולהבין את רצונו/ה :

לחוות פחות מצבים של חוסר אונים, פחות בכי ופחות תסכולים הדדיים, יותר שיתוף של בני הזוג בטיפול , יותר תחושה של בטחון הורי ובכלל… איך לא ידענו על זה קודם…

הסדנה מיועדת לתינוקות עד גיל 3 חודשים בלבד שכן עם הזמן השפה הרפלקסיבית הראשונית, נעלמת ואת מקומה תופסת עם הזמן, השפה הרגילה , הקוגניטיבית.

על שביט שחם – נציגת דנסטן בישראל

שביט, בת 35 אמא לשתי בנות בגילאי ארבע ושנה. בעלת תואר שני במדעי החברה ומנחת קבוצות קרוב ל 10 שנים בארגונים, וכעצמאית בתחום הארגוני.

לפני שנתיים התוודעה לשפת התינוקות ‘דנסטן’ דרך התוכנית של אופרה ויינפרי, יצרה קשר עם החברה באוסטרליה, והוסמכה על ידם למדריכה.

כיום שביט שחם הינה הנציגה הבלעדית בישראל ומדריכה מוסמכת לשפת התינוקות ‘דנסטן’ בישראל.

כתבות נוספות

תיקון חווית לידה


שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP