חזרה
עסקים בהוד השרון

הוד השרון – אתרי איטרנט של עסקים בהוד השרון

התפוזים, התפוזים, טובים באלף אחוזים,
מן הזהב, מן הזהב, שמחפשים אותו לשווא!

כך כתבה לא אחרת מאשר המשוררת נעמי שמר ז”ל, כג’ינגל פרסומי ופופולרי שהתנגן ובקע מכל טרנזיסטור והושר על כל לשון, במטרה לעודד את צריכת התפוזים. אלא שתפוזים שגודלו אז בגאווה רבה בכל איזור השרון, נשארו בינתיים רק בסמל של עיריית הוד השרון.
טרנזיסטור?! מי בכלל זוכר מה זה ולמרות שעדיין “הפרסום ברדיו עובד”, חלק ניכר מהפרסום עבר לאינטרנט, כשבמקום ג’ינגל, הכוכב כיום הוא דווקא גוגל…

מטרתו של דף זה באתרנו, הוא להציע ולהזמין את כלל בעלי העסקים בהוד השרון ובסביבתה, שמפעילים אתר אינטרנט עסקי, לבצע פעילות משותפת שאינה מצריכה מאמץ גדול או יוצא דופן, אך יכולה להביא לתרומה גדולה לכולם.
הפעילות מיועדת לאחד את בעלי האתרים והעסקים ולסייע הן לעצמם ברמה הפרטית והן לכלל העסקים האחרים הפועלים באזור. המטרה היא לעודד צרכנים ולקוחות לרכוש דווקא כאן מוצרים ושירותים, לא לצאת “לרעות בשדות זרים” ואף להביא זרים לראות ולרעות בשדותינו…
אנחנו אומנם פרושים על שטח נרחב מאד (הוד-השרון משתרעת על שטח שהוא כמחצית משטחה של העיר תל-אביב, למרות שמתגוררים בה פחות מ-50,000 תושבים) אבל אם בזכות האינטרנט העולם כולו הפך לכפר גלובאלי אחד, מהי עיר קטנה כמו שלנו?


אז לפני שנצא לדרך, נזכיר רק כמה מאבני הדרך של הוד השרון ונחזור לעוד רגע קט לתפוזים שבהם פתחנו. ארבעת התפוזים שבסמל העיר, מסמלים את ארבעת הישובים שמהם היא נוצרה – את מגדיאל שנוסדה בשנת 1924, רמתיים שנוסדה בשנת 1926, כפר הדר שנוסד בשנת 1927 ואת רמת הדר שנוסדה בשנת 1938. כל אלה חברו יחד בשנת 1964 והפכו למועצה המקומית הוד השרון, שבשנת 1990 הוכרזה כעיר בישראל.
את הוד השרון מקיפים גם מושבים לא מעטים שמשתייכים למועצה האזורית דרום השרון. חלק מהם כמעט ונבלעו ברבות השנים ונראים כאילו הם אחת משכונות הוד השרון ולחלק אחר זה עתיד כנראה לקרות בתוך שנים אחדות, נוכח גלי ההתפתחות והבנייה המואצת שעוברים על העיר. ניתן למנות בהם את רמות השבים – כפר מל”ל בצפון, את גבעת ח”ן במערב, גני עם – ירקונה במרכז, נווה ירק – עדנים בדרום ואת אלישמע – נווה ימין – שדי חמד במזרח.


דף זה מיועד להכיל קישורים לאתרי אינטרנט, של עסקים הנמצאים בתחומי העיר הוד השרון, או במושבים שמסביבה.


דפוס מאור הוד השרון – בית דפוס בהוד השרון, הפועל גם כמו דפוס של פעם וגם בתור בית דפוס אונליין, המאפשר עיצוב והזמנת כרטיסי ביקור, הזמנות לאירועים ושאר מוצרי דפוס באינטרנט.
עמותת עמיח”י – עמותת משפחות לילדים מיוחדים בישראל – הוד השרון

כתבות נוספות

קורס דולות לאחר לידה


שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


תיקון חווית לידה


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP