חזרה
רייקי לנשים בהריון

טיפול רייקי לנשים הרות – חניכת רייקי לנשים בהריון

רייקי היא שיטת ריפוי באנרגיה גבוהה שמקלה על כאבים, מתחים ומחלות רבות ואף משפרת את יכולת הגוף שלנו לרפא את עצמו באופן טבעי. רייקי היא אנרגיית החיים והאהבה שמחברת אותנו מחדש להרמוניה שבתוכנו. הרייקי משפיע על האדם בכמה מישורים בו זמנית: במישור הפיזי, במישור הנפשי ובמישור הרוחני.

שיטת ריפוי מופלאה זו יכולה לעזור לנו להתמודד עם המתחים וקשיי היום יום, והיא מאפשרת לנו ואנשים הקרובים אלינו בריאות נפשית וגופנית טובה יותר. טיפול ברייקי מתבצע בדרך כלל על ידי כך שהמטפל או המטפלת מניחים את ידיהם בעדינות על גוף המטופל, אך כדאי גם לדעת שניתן לבצע טיפול רייקי גם מרחוק.

כאן תוכלו לקרוא עוד על רייקי בכלל, אבל בדף זה נעסוק בטיפול רייקי בהריון.

טיפול רייקי לנשים בזמן ההריון

כאשר עושים טיפול ברייקי לאשה בהריון, יכול הטיפול להקל עליה בכמה אופנים:

· הקלה על סימפטומים לא נעימים בתחילת ההריון כמו בחילות, סחרחורות.

· עוזר בהתמודדות עם שינויים הורמונליים.

· מסייע בכאבים אותה חשה האשה בדרך כלל לקראת סוף ההריון שלה כגון כאבי גב, בצקות ברגליים.

· עוזר  לקשיי נשימה, קשיים בהליכה, קושי בשינה ועוד.

· מקל על האשה גם מתחושה של חרדה ולחץ לקראת הלידה הקרבה.

היו כבר מקרים רבים בהם עזר הרייקי כמשכך כאבים וכמרגיע את האשה בזמן הלידה ממש. לכן, ניתן להעזר ברייקי גם בזמן צירי הלידה. הטיפול העדין הזה מקל על הכאב שיולדות רבות אשר מעוניינות בלידה טבעית ללא אפידורל.

גם לאחר הלידה מהווה טיפול ברייקי עזרה גדולה לאם הטריה. הוא יכול לסייע במקרים של הקלה על כאבים כתוצאה מניתוח קיסרי, חתך חיץ והתכווצויות הרחם. ניתן גם להשתמש ברייקי לסייע לאשה שכרגע ילדה מבחינה נפשית במיוחד לנשים הסובלות מדכאון קל לאחר הלידה כתוצאה מחוסר איזון הורמונלי.

העובר מתחבר לאנרגיה של הרייקי וחש אותה ברחם

עוברים מאוד אוהבים לקבל טיפול של רייקי. כל פעם שאנו מטפלים באמא, הרייקי עובר גם לעובר שבבטנה. לעיתים קרובות, עוברים החשים את אנרגיית הרייקי, ינועו ויבעטו בהתלהבות רבה. מנסיוני האישי, תינוקות שקיבלו רייקי באופן קבוע במהלך ההריון, יצאו במקרים רבים תינוקות שלווים ורגועים יותר.

אם האם קיבלה חניכה לרייקי, יש לה את האפשרות הנהדרת לעשות טיפולי רייקי לתינוק הרך שנולד ולהקל עליו את המעבר לעולם הצבעוני והרועש שלנו. עולם שהוא מאוד חדש ושונה מעולמו הקודם ברחם אימו, שהיה חשוך ושקט כל כך. טיפול יום יומי בתינוק החדש, יסייע לאזן את מערכות גופו ברבדים רבים ויעזור להשתלבות התינוק בעולם החדש אליו הגיע.

 רייקי עשוי גם לעזור לתינוק במגוון בעיות:

· גזים ובעיות עיכול נוספות

· כאבי חניכיים

· כאבים הנובעים מצמיחה של שיניים

· יחזק את מערכת החיסון

· יסייע בהורדה של חום

· טיפול בדלקות שונות

כאן תמצאו עוד על רייקי לתינוקות

חניכת רייקי בדרגה ראשונה לאם ולעובר

ניתן לקבל טיפולי רייקי ממטפל/ת שהוסמכו לכך, ואשה בהריון אשר עברה חניכת רייקי יכולה כמובן גם לטפל בעצמה. החניכה לרייקי 1 אורכת שני מפגשים של כמה שעות כל אחד והעלות שלה היא כעלות של 3 טיפולים ברייקי ממטפל. בזמן ההריון, חניכה ברייקי מומלצת במיוחד מכיוון שאז משפיעה החניכה גם באופן מאוד חיובי על העובר שברחם אימו. כיוון, שבזמן ההריון מהווה העובר חלק מהמערכת האנרגטית של האם, בזמן החניכה יווצר קשר טבעי בין התינוק לאנרגיית הרייקי. בעוד שישנם תינוקות שמעבירים רייקי מרגע הלידה שלהם, חניכה של רייקי במהלך ההריון לאו דווקא תבטיח שהתינוק יוכל להעביר רייקי כאשר יוולד. ובכל זאת, חשוב לזכור שתינוקות רייקי מגיבים באופן פתוח יותר לסביבתם ומתאפיינים ברוגע ובטחון עצמי רב.

__________________________________________________________

כתבה: אלה ווהל, בעלת תארי Nh.D ,Lic.Ac בשיטות רפואה אלטרנטיביות. דולה מוסמכת, מטפלת ברפואה סינית – אקופונטורה ויעוץ תזונתי, שיאצו, פרחי באך, וורטקסהילינג ורייקי מאסטר. מנחה סדנאות שיאצו לזוגות וסדנאות רייקי 1 ו- 2 לקבוצות קטנות. מטפלת הבית של מרכז אמא אדמה. הדף של אלה ווהל באינדקס הריון ולידה.

כתבות נוספות

שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


תיקון חווית לידה


מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP