חזרה
רפואה משלימה בהריון

רפואה משלימה בהריון – טיפולי רפואה משלימה בתקופת הריון

בדף זה נעסוק במגוון טיפולי רפואה משלימה בהריון, טיפולים אלטרנטיביים הניתנים גם במרכז “אמא אדמה” העוסק בעיקר תחומי הריון, לידה, יולדות ותינוקות.
פרט לדף טיפולי רפואה משלימה בהריון, תוכלו למצוא באתר (בהקלקה על הקישורים) גם דף כללי אודות 
רפואה משלימה בכלל, ללא קשר דווקא להריון אלא לשם הרחבת הידע על תחומים מגוונים של הרפואה האלטרנטיבית – הטבעית, וכן את דף טיפולי רפואה משלימה לאחר לידה.

מטפלים ומטפלות בטיפולי רפואה משלימה – תשומת ליבכם אל חדרי טיפולים להשכרה שאנו מציעים לטיפולים פרטניים וכן לאפשרות לשכור אולם לסדנה לצורך פעילות קבוצתית, סדנאות, קורסים וכו’. כמו כן אתם מוזמנים להעשיר מדור זה במאמרים מקוריים פרי מקלדתכם, בתחומי רפואה משלימה בהריון בהם אתם מתמחים.

טיפולים רבים של רפואה משלימה בהריון כמו שיאצו להריון, עיסוי לנשים הרות, דיקור סיני בהריון ועוד, אינם נחשבים רק כפינוק או מותרות, אלא צורך חיוני עבור האישה ההרה והעובר שבבטנה ואנו מאחלים לך ולעוברך טיפול מהנה, מחזק ומכין ללידה ובעיקר לידה קלה וטובה. אנו מציעים למשל גם טיפולים לצורך זירוז לידה או היפוך עובר בשיטות טבעיות, בעזרת רפואה סינית.

צוות אמא אדמה – המרכז להריון, לידה והורות בהוד השרון

כתבות נוספות

קורס דולות לאחר לידה


תיקון חווית לידה


מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP