חזרה
רפואה משלימה

רפואה אלטרנטיבית או משלימה, רפואה טבעית או הוליסטית, העיקר רפואה שלמה לכולם…

טיפולי רפואה משלימה – רפואה אלטרנטיבית הניתנים במרכז “אמא אדמה” מופנים בעיקר לתחומי הריוןלידה, יולדות ותינוקות אבל לא רק. למעלה מ-20 מטפלים אלטרנטיביים פועלים בקליניקות שבמרכז במגוון טיפולים המיועדים גם לכלל המשפחה ועוסקים במגוון מקצועות ותחומי טיפול של רפואה משלימה – טבעית.

כדאי לזכור שעד שלהי המאה ה-20 נחשבה רפואה משלימה לתחום די צדדי של הרפואה, שרק מעטים התעניינו בו, אולם כיום אפילו בתי חולים וקופות חולים, מי שנחשבים מעוזי הרפואה הקונבנציונאלית, לא יכולים להרשות לעצמם שלא להציע לחולים ולמבוטחים שלהם מגוון של טיפולי רפואה משלימה. הביקוש הביא לכך שאלפים נהרו ללמוד לימודי רפואה משלימה במכללות ובתי ספר שקמו כפטריות לאחר הגשם בכל רחבי הארץ (זאת למרות שלצערנו עדיין אין חוק הקובע למי מותר להכשיר ולהסמיך מטפלים במקצועות השונים של הרפואה המשלימה).

למרות הבילבול הרב שעדיין קיים בציבור לגבי המושגים השונים הלקוחים מעולם הרפואה האלטרנטיבית ושיטות הטיפול המגוונות שהיא מציעה, דבר אחד לפחות ברור – יש רפואה אחרת מלבד הרפואה המערבית המוכרת – והיא שונה מזו שהורגלנו אליה ומתייחסת באופן שונה אל המטופלים – זוהי רפואה הוליסטית, המטפלת באדם כמכלול ולא רק בסימפטומים של המחלה. לא בכדי יש המכנים אותה רפואה שלמה…

בדף זה נרכז הסברים ומאמרים על מגוון טיפולי רפואה משלימה, מוכרים יותר או מוכרים פחות, לצורך העשרת הידע.
טיפולים של אמא אדמה הקשורים לתחומי הריון ולידה 
(כמו שיאצו בהריון או אחרי לידה, עיסוי נשים הרותדיקור סיני בהריון, לקראת או לאחר לידה וכו’) תוכלו למצוא בהתאם לשני האזורים העיקריים של האתר:
הקליקו – רפואה משלימה בהריון או – רפואה משלימה לאחר לידה

מטפלים ומטפלות בטיפולי רפואה משלימה – תשומת ליבכם אל חדרי טיפולים להשכרה שאנו מציעים לטיפולים פרטניים וכן לאפשרות לשכור אולם לסדנה לצורך פעילות קבוצתית, סדנאות, קורסים וכו’. כמו כן אתם מוזמנים להעשיר מדור זה במאמרים מקוריים פרי מקלדתכם, בתחומי רפואה משלימה בהם אתם מתמחים.

רפואה שלמה לכולם, הנאה מהחיים והרבה בריאות…

כתבות נוספות

קורס דולות לאחר לידה


תיקון חווית לידה


מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP