חזרה
אלונה בן ארי – פראניק הילינג

אלונה בן ארי, מטפלת בשיטת פראניק הילינג.
את השיטה למדה אלונה בהודו, שם התגוררה שנתיים עם משפחתה (בן הזוג ושלושת ילדיהם). פראניק הילינג הינה שיטה של ריפוי באמצעות אנרגיה ללא צורך במגע. שיטה זו מבוססת על עקרונות היסוד כי הגוף הינו ישות בעלת יכולת ריפוי עצמי.

שיטת פראניק הילינג לא דורשת מתן תרופות, ויטמינים, צמחי מרפא וכו’. התהליך עצמו כרוך בניקוי האנרגיות העודפות והמיותרות הקיימות בגוף וגורמות להופעת המחלה, והכנסת אנרגיות טריות וחדשות החיוניות לגוף על מנת להבריא.

הקליניקה של אלונה בן ארי ממוקמת בתל מונד, אך קיימת גם אפשרות לטיפול וריפוי מרחוק לאנשים אשר אינם יכולים להגיע לקליניקה משיקולים של מרחק, אילוצים פיזיים וכו’.

בעזרת פראניק הילינג אלונה מטפלת בילדים (בכל סוגי מחלות הילדים, הטיפול מתאים לילדים בכל הגילאים, גם תינוקות החל מלידה), במבוגרים בעיקר באלו הסובלים מכאבים כרוניים וסטרס (מיגרנה, טחורים, בעיות נשימה וכו’).

תוצאות הטיפול – ריפוי המחלה, הקלה משמעותית בכאב וקיצור משך המחלה והסבל הנלווה אליה.

מעבירה הרצאות להורים ולבני הגיל השלישי בנושא שמירה על אורח חיים בריא, הקשר בין סטרס, מתח ובריאות המשפחה, הפחתת לחץ וסטרס.

האני מאמין של אלונה בן ארי – הפחתת כמות התרופות ובעיקר כמות האנטיביוטיקה אשר מקבלים הילדים. שיפור איכות החיים, חיים נטולי כאבים וסבל.

איש קשר: אלונה בן ארי
אזור שרות: צפון,מרכז,ירושלים,דרום,אזור השרון
כתבות נוספות

מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


קורס דולות לאחר לידה


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP