חזרה
בייבי מילגה

מוצרי מִילֶגָה – עולם של נוחות וצבע, במרכז אמא אדמה בהוד השרון – מילגה בשרון – הוד השרון


כשרוצים  להנות ממוצרי הנוחות המפנקים האחרים של מִילֶגָה – רשת הפופים הגדולה בישראל, כבר לא חייבים לנסוע “כמו פעם”, עד מפעל מילגה בגן שמואל . קיבוץ גן שמואל זה קצת אחרי חדרה ומי שמתעקש יכול לנסוע, אבל בגלל הנפח העצום שלוקחים מוצרי מילגה השתדלנו להקל… (אגב, הם לא כבדים, כי קלקר לא כבד, אבל כאמור תופס נפח רב מה שמקשה על השינוע והאחסון).

אצלנו במרכז “אמא אדמה” בהוד השרון, ניתן לקנות את רוב מוצרי מילגה המעולים ובאותם מחירים של המפעל: כריות הנקה גמישות (נוחות מאד גם לחודשי ההריון האחרונים), פופים מקוריים (יוגי קטן ויוגי גדול), כריות גליל להריוניות, נחשים צבעוניים ומגיני צוואר ועוד ועוד, כולם מבד נמתח ובשלל צבעים, המיוצרים ונתפרים באיכות בלתי מתפשרת.

ולמי שבמקרה עדיין לא מכיר, רק נוסיף ונסביר בקצרה שכל הכריות והפופים של “מילגה” עשויים משתי שכבות של בד נמתח (כותנה עם לייקרה), כאשר את הכיסוי החיצוני (הצבעוני) ניתן להסיר בקלות ולכבס בכביסה צבעונית רגילה.
כדורי הקלקר הרבים, אשר יוצרים את תחושת הגמישות והרכות החדשנית, נותרים סגורים בתוך שכבת הבטנה הפנימית.

אתם מוזמנים לבוא לבקר, לנסות לשבת, אפילו לשכב, ואנחנו מאמינים שאחרי זה… לא נצטרך להסביר יותר כלום.

צבעי מילגה  – ניתן לקנות את כל מוצרי הליקרה במגוון צבעים ובניהם: כתום בהיר, ורוד פוקסיה, בורדו יין, ירוק זית, כחול נייבי, טורקיז, סגול חציל, אדום, חמרה.

אבל מִילֶגָה – זה לא רק לייקרה…
אנחנו באמא אדמה הוד השרון מחזיקים את כל מלאי מוצרי בד הלייקרה הנמתח, בשלל הצבעים של מילגה, אבל חברת מילגה עוסקת גם במוצרים נוספים אותם ניתן לראות באולם התצוגה שבמפעל, שליד קיבוץ גן שמואל. מילגה מייצרת בין היתר גם פינות ישיבה, אוהלים ומחצלות באיכות גבוהה ועוד. מקווים שתמצאו  את מה שאתם מחפשים ותגידו שאנחנו שלחנו אתכם…
תתחדשו ותהנו.   

כתבות נוספות

תיקון חווית לידה


מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


קורס דולות לאחר לידה


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP