חזרה
דורית אנקונינה – דולה – מדריכת הכנה ללידה

דולה – תומכת לידה עם ניסיון של קרוב ל-10 שנים בליווי לידות, מטפלת בהילינג , שיאצו ועיסוי שמנים. מדריכת הכנה ללידה עפ”י דרכה של” ימימה” מזה 8 שנים, באופן פרטי ובקבוצות. גרה ופועלת בירושלים. מנחה קבוצות ללימוד “ימימה” בירושלים ובמרכז אמא אדמה – הריון לידה והורות בהוד השרון.

את ההכשרה שלי כדולה עברתי בבי”ח “משגב לדך” בירושלים אצל ג’וני ושושנה גולדבאום וב”דבש מסלע” עברתי את ההכשרה שלי כמדריכת הכנה ללידה עפ”י דרכה של ימימה.

ההכנה ללידה עפ”י “ימימה”: לכל אחת מאיתנו כאישה וכאמא יש את הרצון לעבור ולחוות את חוויית הלידה כחוויה טובה, להביא לעולם את תינוק בדרך הטובה ביותר וכאן נשאלת השאלה מה זו חוויה טובה ומה היא הדרך להגיע אליה?

בלימוד של ימימה אני אני לומדת להכיר את תהליך הלידה בפשטות על היבטיו השונים ומה עליי לעשות בכל שלב משלבי הלידה באופן פרקטי. מעבר לכך ימימה מגלה לנו שהרצון שתהיה לי לידה טובה הוא רצון טוב, ז”א שהלידה תתקדם יפה ומהר ושאני אצליח לעמוד בכאב, אבל בפועל כשהדברים לא מסתדרים בדיוק כפי שאני רוצה, אז מה אני עושה? האם אני מאפשרת לכעס או לאכזבה להשתלט עליי ובכך להעכיר את ההרגשה הטובה שלי לקראת הלידה, או שמא ישנה דרך שמאפשרת לי, למרות ה”שיבושים” בתוכניות ש לי להשאר שמחה וקרובה לעצמי? זאת ועוד נלמד בקורס על מנת ללדת את התינוק המיוחל שלנו בבריאות טובה ובשמחה רבה.

איש קשר: דורית אנקונינה
אזור שרות: מרכז,ירושלים
כתבות נוספות

מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


קורס דולות לאחר לידה


שרי קרוכמל

לפני “אודות”, נתחיל ב”תולדות”… הקשר הראשון שלי עם עולם הרפואה והבריאות החל  בצבא. קורס חובשות, קורס חובשים תעופתיים ושרות כחובשת


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP