חזרה
הילה כדורי – מדריכה מוסמכת בשיטת גרינברג

להיות אמא זה אתגר. לא פעם זהו תפקיד תובעני, מעייף, מתסכל ושוחק. אני כותבת לכן מתוך הלמידה האישית שלי, ומתוך רצון ללמד עוד אימהות על האפשרות לעבור את הדרך הזו עם הרבה יותר חופש, בטחון והנאה, ופחות רגשות אשמה, השוואות, חוסר אונים או מצוקה.

שמי הילה כדורי, מדריכה מוסמכת בשיטת גרינברג® ואם לשתי בנות. אני מטפלת לפי שיטת גרינברג כ-10 שנים במהלכן ילדתי את בנותיי.

לאורך השנים הרבות בהן אני מדריכה ומלווה נשים בולטת לי העובדה כי הרבה נשים אינן יודעות כיצד להשתמש בכוחות ובאיכויות הטמונות בגופן על מנת לחיות חיים חופשיים, עצמאיים, בבריאות טובה ובמצב גופני ורגשי טוב. אני רואה נשים כבולות לציפיות חברתיות שמגבילות אותן, משוות את עצמן לנשים אחרות בצורה שמאמללות אותן, מפתחות יחסים תלותיים או מלאי חשבונות עם הגברים שלהן, מונעות מתוך לחץ ורגשות אשם עם הילדים שלהן… וסובלות ממצבי רוח ומסימפטומים גופניים שונים.

אני רואה את כל זה ומרגישה את התסכול והכאב, ומתעוררת אצלי הדחיפות לעשות שינוי, כיוון שאני יודעת מניסיוני האישי והמקצועי שהרבה מהסבל אפשר לשנות על ידי פיתוח תשומת הלב לגוף, וכי נשים רבות יכולות לשפר את איכות חייהן אם יחשפו לדרך אותה אני מלמדת.

מה אני מציעה לך? בתהליך המשלב שיחה ועבודה עם הגוף במגע נזהה את הדפוסים הקבועים שמתוכם את מתנהלת ושפוגעים בחופש ובביטחון שלך כאשה. תלמדי כיצד דפוסים אלו מוחזקים ובאים לידי ביטוי בגוף שלך, תכירי את הקשר בין כאבים, מתח וחולשה בגוף להתנהלות הקבועה שלך, ותלמדי איך להשתחרר מהם. דרך העבודה עם הגוף תרוויחי כוח ובטחון לנהל את חייך באופן שאת רוצה. כמו כן תלמדי להשפיע ולשנות סימפטומים וכאבים שונים שמציקים לך כמו כאבי גב, מיגרנות, כאבי מחזור, התאוששות מלידה, חולשה, עייפות, ועוד.

אם הגעת עד לפה סימן שהנושא מעניין אותך, את מוזמנת לפגישה אישית במתנה שתתמקד בך במטרה לשפר את איכות החיים שלך. בפגישה נסתכל יחד מה מציק, מעיק או מפריע לך, ואיך ניתן להשפיע ולשנות את המצב דרך עבודה עם הגוף.

אשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה,
הילה כדורי מדריכה מוסמכת בשיטת גרינברג®

איש קשר: הילה כדורי
יישוב: רעננה
כתובת: רבוצקי 49 רעננה
אזור שרות: מרכז,אזור השרון
כתבות נוספות

מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


קורס דולות לאחר לידה


תיקון חווית לידה


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP