חזרה
מלכה קנורוביץ – אסטרו תרפיה

בס”ד
“התינוק שלי מדהים (או התינוקת שלי מדהימה…), החיוך שלו כובש, יש לו עיניים יפות וחיוך חלומי, הניחוח שלו מבשם וכשהוא רגוע ונינוח ליבי מתרחב ואין מאושרת ממני”. ברגעים שכאלה אני שואלת את עצמי: מי האדם שהוא יהיה? לאן הוא יתפתח מנקודת הפתיחה הזו? במה זכיתי ובמה הוא זכה? איך אני יכולה לסייע לו או לה לנצל את הפוטנציאל שלהם?

במפגש ביננו אני מנסה לתת מענה לשאלות הללו באמצעות אסטרו תרפיה. אסתרו ותרפיה היא שילוב בין אסטרולוגיה ככלי אבחוני, לבין טיפול מלווה, מכוון, מייעץ, תומך ומדריך. באמצעות מפה אסטרולוגית ניתן להתבונן באינספור היבטים של אדם. אסטרו תרפיה מתבוננת באופן מעמיק ונרחב ב: מבנה האישיות, מיומנויות התקשורת, דפוסי ההתנהגות, מערכות היחסים, דמויות משמעותיות, חוזקות, חולשות, תכונות מולדות, ועוד תכנים רבים ונוספים המספרים מיהו האדם שמולי.

אסטרו תרפיה היא מראה המשקפת את היקום בקיום היומיומי. היא מציינת מראי מקום ובו זמנית מבקשת מאיתנו להשתמש באופן מושכל ורגיש במתנות שהעניק לנו בורא העולם בכדי לחיות נכון.

בהשכלתי ובנסיוני אני עובדת סוציאלית (מ.ר. 8205) ומעבר לזה אני אסטרולוגית, אסטרו תרפיסטית ואשמח להפגש אתכם ואתכן ולעזור.

להתראות
מלכה קנורוביץ – מטפלת באסתרו תרפיה

 

איש קשר: מלכה קנורוביץ
יישוב: פתח תקווה
כתובת: יונה גרין 16 א
אזור שרות: צפון,מרכז,ירושלים,דרום,אזור השרון
כתבות נוספות

מיילדת

מיילדת – מיילדות ברוכות הבאות אל דף מיילדת – מתחם המיילדות באתר אמא אדמה – הריון, לידה והורות. באתר אמא אדמה יש מקום לכולן, יש פינות,


קורס דולות לאחר לידה


תיקון חווית לידה


    השאר תגובה

    03-3810022

    רחוב הבנים 14, כניסה ב’, הוד השרון

    ©All rights reserved to Ema Adama
    לימודי NLP