קורסי הכנה ללידה

קורס הכנה ללידה באנגלית

הכנה ללידה לתאומים

הכנה ללידה חוזרת – רענון

פשוט ללדת – היפנוברת’ינג

קורס הכנה ללידה מרוכז – מרתון

קורס הכנה ללידה פרטני

קורס הכנה ללידה

ניתוח קיסרי – הכנה ללידה בקיסרי

תיקון חווית לידה

תוכנית לידה

חשיבות קורס הכנה ללידה

מתי מתחילים קורס הכנה ללידה

מעגל נשים לקראת לידה

קורס הכנה ללידה טבעית

קורס הכנה ללידה – עמיתי “חבר”

קורס הכנה ללידה קרנות השוטרים

קורס הכנה ללידה לאומית

קורס הכנה ללידה כללית

קורס הכנה ללידה באנגלית

קורס הכנה ללידה לדוברי אנגלית – Childbirth education classes – English Childbirth Class in Israel

אלפי נשים וזוגות בהריון עברו במהלך השנים קורסי הכנה ללידה במתכונות שונות במרכז אמא אדמה בהוד השרון. כיוון שבאזור השרון יש אוכלוסייה לא מועטה הדוברת אנגלית, לא מעטים מבין הזוגות בהריון שפנו אלינו, ביקשו לעבור קורס הכנה ללידה באנגלית.

על אף הביקוש לעבור הכנה ללידה עם מדריכת הכנה ללידה דוברת אנגלית (בין אם משום שאחד מבני הזוג דובר אנגלית כשפה עיקרית ומתקשה בעברית ובין אם משום ששני בני הזוג מעדיפים קורס הכנה ללידה באנגלית), רק לעיתים רחוקות ניתן לרכז לאותו מועד מספיק זוגות בהריון (שאף יהיו בערך באותו שבוע של הריון), על מנת לפתוח קורס הכנה ללידה קבוצתי באנגלית.

המענה שלנו לדוברי האנגלית (כמו גם לדוברי שפות אחרות כמו רוסית, ספרדית, צרפתית ועוד) הוא קורס הכנה ללידה פרטי באנגלית (או בשפה אחרת), במתכונת דומה לזו של קורס הכנה ללידה פרטי-פרטני בעברית, שמשמעותה בעצם קביעת שני מפגשים פרטניים לקיום קורס לידה באנגלית, במועדים הנוחים לבני הזוג, בלי כל קשר עם מועדי קורסים קבוצתיים רגילים באמא אדמה.

אגב, אין זה אומר שאנו שוללים את קיומם של קורסי הכנה ללידה באנגלית בקבוצה, אדרבא אם באותה תקופה יהיה ביקוש של עוד שניים – שלושה זוגות לקבל קורס הכנה ללידה באנגלית או בשפה אחרת, נשמח לקיים קורס קבוצתי אפילו לכמה זוגות בודדים, אבל איננו יכולים להבטיח שבכל עת מתכונת כזאת אכן תתקיים (כמובן שגם אם 2-3 זוגות של חברים דוברי שפה מסויימת יתארגנו יחד ויבקשו לקבל קורס הכנה ללידה בשפתם, נשמח “לתפור” להם את מבוקשם).

יש להדגיש כי תוכנו של קורס הכנה ללידה פרטי באנגלית, זהה לתוכן של כלל הקורסים באמא אדמה ואף בו נעשה שילוב בין גישה רפואית מערבית – קונבנציונאלית לבין גישת הרפואה הטבעית – אלטרנטיבית, במטרה לאפשר לבני הזוג המשתתפים בקורס להכיר את מגוון האפשרויות ולבחור בצורת הלידה המועדפת עליהם.

את קורס ההכנה ללידה באנגלית / ברוסית / בספרדית / בצרפתית / בשפה אחרת, מעבירה מדריכת הכנה ללידה מקצועית ומנוסה הדוברת היטב את השפה המבוקשת. הקורס מתקיים בדרך כלל בשני מפגשים אישיים-פרטניים כאשר משך כל מפגש הוא כשעתיים וחצי. מועדי המפגשים מתואמים כאמור עם בני הזוג בהתאם לבקשותיהם ויכולים להיות בשעות הבוקר, הצהרים או הערב בכל אחד מימי השבוע (למעט שבתות וחגים).

פרט למפגשים הפרטניים, ישנה אפשרות לשלב בנוסף את הזוגות המעוניינים בכך, גם בשיעור תרגול מעשי של קורס הכנה ללידה קבוצתי של אמא אדמה הוד השרון. השיעור המעשי נמשך למעלה משעתיים והוא כולל תרגול תנוחות לידה, תנועות בלידה, נשימות, מגע וכו’. שיעור זה מועבר על ידי מיילדת מוסמכת ורצוי להצטרף אליו כתרגול נוסף, רק לאחר שני השיעורים הפרטניים של ההכנה ללידה באנגלית. מפגש התרגול המעשי אומנם מתקיים בעברית, אך המפגשים הפרטיים באנגלית יכינו את בני הזוג למה שעומד להיות בתרגול המעשי. בעניין התרגול המעשי יש לציין, כי הצטרפות לשיעור זה מומלצת במיוחד למי שמעוניינים לעבור לידה טבעית או לידת בית.

מעדיפים להתכונן ללידה בשפה אחרת מעברית? מעוניינים לעבור קורס הכנה ללידה באנגלית?

דברו איתנו מבעוד מועד כדי שנוכל למצוא את מתכונת ההכנה ללידה בשפה המתאימה גם לכם.

מרכז אמא אדמה הוד השרון – 03-3810022

Mother Earth Center (Ima Adama) – The Center for Pregnancy, Birth and Parenting,
in Hod Hasharon, Israel – 03-3810022

כתובת

שעות פתיחה

©All rights reserved to Ema Adama
לימודי NLP