קורסי הכנה ללידה

קורס הכנה ללידה באנגלית

הכנה ללידה לתאומים

הכנה ללידה חוזרת – רענון

פשוט ללדת – היפנוברת’ינג

קורס הכנה ללידה מרוכז – מרתון

קורס הכנה ללידה פרטני

קורס הכנה ללידה

ניתוח קיסרי – הכנה ללידה בקיסרי

תיקון חווית לידה

תוכנית לידה

חשיבות קורס הכנה ללידה

מתי מתחילים קורס הכנה ללידה

מעגל נשים לקראת לידה

קורס הכנה ללידה טבעית

קורס הכנה ללידה – עמיתי “חבר”

קורס הכנה ללידה קרנות השוטרים

קורס הכנה ללידה לאומית

קורס הכנה ללידה כללית

קורס הכנה ללידה פרטני

קורס הכנה ללידה פרטי – אחד על אחד

למרות שאנו מאמינים בערך ובחשיבות של קורסי הכנה ללידה קבוצתיים, אנחנו גם מודעים לכך שלא כל אחד יימצא קורסים כאלה כמתאימים לצרכים ולרצונות שלו. אנשים אלה יעדיפו מן הסתם קורסי הכנה ללידה פרטיים / אישיים / פרטניים, או בכל שם דומה אחר…

רגע לפני שנעבור לספר על קורס הכנה ללידה פרטני, נסביר בקצרה למה נראה לנו כי כדאי להעדיף את הקורס הקבוצתי. לנו נראה כי מפגשים משותפים עם נשים וגברים בני גילכם, הנמצאים בשבוע הריון דומה לשלכם, בעלי עניין בנושאים ובהתלבטויות המעסיקים מאד גם אתכם בתקופה זו של חייכם, כשהכול נעשה במקום המיועד לכך, באווירה נעימה ובהנחייתה של “מקצוענית לידה” מנוסה, יכולים להפוך את קורס הכנה ללידה, פרט להיותו מועיל ומקל על הלידה עצמה, גם לחוויה מיוחדת ולזיכרון נעים להרבה שנים.

קורס הכנה ללידה פרטי, מטבעו שהוא גם קצר יותר (פחות מפגשים) מהקורס הקבוצתי ולכן פחות מאפשר להפנים, לעבד ולעכל את התהליכים ואת החומר הנלמד. תוסיפו לכך את העובדה שגברים אחרים ונשים אחרות בקבוצה עשויים לשאול שאלות שעליהן אולי לא חשבתם, אבל מאד תרצו לשמוע את התשובה עליהן ותראו שיש לא מעט פלוסים בסוג כזה של קורס הכנה ללידה. אבל כאמור, אנחנו יודעים שקורס הכנה רגיל לא מתאים לכולם…

סיבות להעדפת קורס הכנה לידה פרטי יש למכביר, החל מאי מציאת עניין בצד החברתי הקיים בקבוצה, דרך חוסר מוחלט של יכולת להתאים את עצמכם לימים ולשעות של קורסים רגילים, או המצאות ממושכת בחו”ל שמאפשרת קיום הקורס רק ב”חלונות זמן” קצובים וכלה בזה שרק בשבוע 34 או 35 “נזכרתם” שבעצם אתם מעוניינים בקורס הכנה ללידה, קורס שמבחינת שבוע ההריון שלכם, בעצם צריך היה להסתיים… כבר אתמול. סיבה אפשרית נוספת להעדפת קורס לידה פרטי היא היותכם אנשים מפורסמים (“סלב”) ורצונכם לשמור על הפרטיות שלכם, פרטיות שקורס פרטי יכול להעניק בצורה טובה יותר.

בכל מקרה, בין אם בחרתם קורס הכנה ללידה פרטני, רגיל או מרוכז, עצם בחירתכם בקורס הכנה ללידה של “אמא אדמה”, מבטיחה לכם קורס איכותי ועשיר, המשלב בין הגישה הרפואית-מדעית לבין גישת הרפואה המשלימה – האלטרנטיבית, שיצייד אתכם בכלים שיסייעו לכם לבחור את צורת הלידה המתאימה לכם ולהתכונן אליה.

מי מעבירות את הקורסים הפרטיים?
גם את קורסי הכנה ללידה פרטניים מעבירות מדריכות מצוות “אמא אדמה”, הכולל מיילדות מוסמכות ומדריכות הכנה ללידה בעלות ניסיון רב בהדרכת זוגות ונשים לקראת לידה ובראשן שרי קרוכמלמיילדת מוסמכת ומנהלת המרכז. כל המדריכות מצדדות בשילוב הרפואה הקונבנציונאלית עם הלידה הטבעית ומנווטות את הקורסים בדרך מאוזנת, שאינה דוגלת דווקא בבחירה כזאת או אחרת ומאפשרת לבני הזוג חופש בחירה של מקומם, בסקאלה שבין “לידה טבעית בכל מחיר” לבין “אפידורל כאן ועכשיו”…

באיזה ימים ושעות מתקיימת הכנה ללידה פרטנית? 
שלא כמו בקורס רגיל שבו הימים והשעות נקבעים זמן רב מראש, קורס הכנה ללידה פרטני במתכונת של “אחד על אחד”, מאפשר גמישות רבה, או כמו שאומרים אצלנו: “בואו נפתח יומנים ונקבע”. כלומר הוא יכול להתקיים כמעט בכל מועד: בבוקר, בצהריים או בערב, באמצע שבוע או בסוף שבוע ובלבד שזה יהיה מתאים ונוח לשני הצדדים. אגב, הוא יכול גם להתקיים אצלכם בבית, כמובן בעלות נוספת.

מה מבנה קורס הכנה ללידה פרטני?
קורס הכנה ללידה פרטי של אמא אדמה כולל בד”כ שני מפגשים מרוכזים, אותם ניתן לתאם למועד המתאים באופן אישי לבני הזוג (במקרים חריגים מאד ניתן לקיים את הקורס במפגש מרתוני ארוך אחד – אך הדבר לא מומלץ!).
במפגשים אלה מועברים גם החלקים התיאורטיים-עיוניים (למעט הכנה להנקה) וגם תרגול החלק המעשי של הלידה (תנועות, תנוחות, נשימות, מגע, נקודות לחיצה, עבודה על כדורי פיזיו, כריות הנקה ואביזרים נוספים) כמו בקורס רגיל.

מה מחיר קורס הכנה ללידה פרטי?
מחיר קורס הכנה ללידה פרטני (שני מפגשים מרוכזים בני כשעתיים-שעתיים וחצי כ”א) המתקיים באמא אדמה, הינו 1,100 ש”ח (כשכל ההנחות לבעלי כרטיסי אשראי של מועדוני לקוחות שונים, בתוקף). אל מחיר הכנה ללידה פרטית המתקיימת אצלכם בבית תתווסף עלות נוספת של 150-350 ₪ (תלוי במקום ובמרחק).

תוספות אפשריות / מומלצות למשתתפי קורס הכנה ללידה פרטני
במסגרת קורסי הכנה ללידה קבוצתיים, מתקיימים כחלק בלתי נפרד של כל קורס רגיל, שני שיעורים ייחודיים:
שיעור תרגול מעשי – הכולל תנועות בלידה, תנוחות לידה, נשימות, מגע, אימון בהסתייעות בבן הזוג בלידה ועוד, המועבר ע”י מיילדת מוסמכת (לעיתים בשיתוף דולה / מדריכת הכנה ללידה).
שיעור הנקה – הכנה להנקה בשעות ובימים הראשונים לאחר הלידה, המועבר ע”י יועצת הנקה מוסמכת IBCLC.

אל שני שיעורים אלה אנו מאפשרים הצטרפות גם של זוגות שלא עברו אצלנו הכנה ללידה כלל, בעלות של 240 ₪ לכל שיעור. אנו ממליצים למשתתפי קורסים פרטיים להכנה ללידה, לשלב במידת האפשר גם הצטרפות לשיעורי התרגול וההנקה, או אפילו רק לאחד מהם, פרט לשני השיעורים הפרטניים שקיבלו. משתתפי הקורס הפרטי יקבלו את מועדי השיעורים הנוספים בקורסים הרגילים (בימי ראשון בערב או ימי שישי בבוקר) ויוכלו לבחור לעצמם מועד מתאים.

מתי ואיך נרשמים לקורס הכנה ללידה פרטני? 
מומלץ להירשם לקורס מבעוד מועד (סביב שבוע 28), כדי להנות ממגוון האפשרויות והאופציות המוצעות אצלנו, כשבכל מקרה אנו ממליצים לסיים כל סוג של קורס הכנה ללידה, כולל כמובן גם קורס הכנה ללידה פרטי, לא יאוחר מסוף שבוע 35.
מתקשרים לאמא אדמה בהוד השרון 03-3810022, אומרים מה אתם מבקשים ומתאמים…
בקישור הזה תוכלו לקרוא עוד בעניין מתי להתחיל קורס הכנה ללידה

חשובה לכם הפרטיות? אצלנו אפשר לעבור קורס הכנה ללידה פרטי בדיסקרטיות!
אחרי שאלפי זוגות בהריון עברו קורסי הכנה ללידה באמא אדמה הוד השרון, מהם מאות זוגות שעברו קורסי הכנה ללידה פרטיים ומהם עשרות מפורסמים (ידוענים, או סלב אם תרצו…), אנו קשובים ורגישים לצרכים של כל אחד מהם.
שמירה על דיסקרטיות ופרטיות של לקוחותינו מוטמעת בכל אנשי הצוות של אמא אדמה, אולם אם בכל זאת אתם מעדיפים שלא לתאם את הקורס הפרטי שלכם דרך המשרד הראשי של אמא אדמה.

המיילדת שרי קרוכמל עם זוג מקסים בקורס הכנה ללידה – תרגול תנוחת לידה טבעית, אחד על אחד…

כתובת

שעות פתיחה

©All rights reserved to Ema Adama
לימודי NLP